Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď samovolně se přepojují huby
samovolně se přepojují huby
McYuri
Anonymní

Citovat
čao mam problém, použivam strong denně ale vcera jsem ho spustil a stava se mi porad takova vec, ze misto hubu ktery normalne pouzivam (a mam je ve /fav nastaveny na auto pripojování) se mi spoustí uplne nejaky jiny huby, napr. zapnu strong, dole mi uz naskace spousta polícek s hubama ktery se pripojujou, ale z niceho nic se polovina hodi do OFF a zacne na kazdym policku s puvodnim hubem preskakovat spousta jinejch hubů ktery vubec neznam a krom 100 uzivatel kery to tam taky prehodilo asi nikdo.nevim co s tim, proste se mi vzdycky puvodni huby prepojej na nejaky neznámý co si prave vymyslej.To me stve jelikoz mam velikou spoooustu rozstahovanejch veci, na kery v tech hubech co se mi pripojej nesezenu klienty zejo... zkusil sem vse co muj chory mozek vymyslel, jako treba rucne pripoj.huby,nebo je najit na hublistu a zase rucne pripojit, vsechno 100xreconnect ale nevim co dal....prosím, POMOC! Sad
Zoek
Anonymní

Citovat
pravdepodobne nesplnujes pozadavky pro pripojeni na huby, na ktere se pripojujes, tak te to odpoji a hodi jinam.
nemas male share? nezmenil jsi cesty ke svym sdilenym souborum?
McYuri
Anonymní

Citovat
praveze ne, pro jistotu sem nasdilel dalsich 5 GB, a mam dohromady nasdileno skoro 10GB, a porad me to prepojuje jinam, kolikrat se proste pripojim na hub a rovnou se mi zapne jinej, ani ne ze by mi to napsalo nejakou chybu nebo tak, rovnou se to pripoji na nejakej Dede´s Castle nebo nejakej pos*anej World Wonder Security a uz nevim co s tim, problem s malym sdilenim to nebude, prehlceny huby taky ne, tak uz nevim co s tim.....POMOC Crying or Very sad
Yeshterr
elév
elév

Citovat
Tak přesně to samé mi to dělá TAKY! Mám cca 5 hubů v oblíbených ke kterým se mi klient připojí a když na to mrknu za půl hoďky, 2 z 5ti hubů neznám...občas se to přepojuje už třeba pár vteřin po připojení k hubu. Dělalo mi to i dřív, když jse¨m používal DC++ a teď mám StrongDC, takže pes bude zakopanej někde jinde...každopádně by mě to taky zajímalo!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YeshterrOdeslat soukromou zprávu
Mank
pašák
pašák

Citovat
To co popisujete je zrejme automaticky redirect nekde v nastaveni se da vypnout tak aby se dokola pripojoval na jeden urcity hub ktery mate ve favorites ;o)

člen
člen

Citovat
Smile Smile Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alexandra7Odeslat soukromou zprávu
samovolně se přepojují huby
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.