Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DC++ nejde stahovat
DC++ nejde stahovat
Tomik
Anonymní

Citovat
Zdravim potřeboval bych poradit, zrovna jsem se přestěhoval a mám internet od jiného poskytovatele a je zde net natažený net po celém paneláku na chodbě a kabelem protaženým do bytu s routerem v místnosti.. v mém starém bydlišti mi dc++ chodilo úplně bez problému, ale tady se na hub jen připojím, ale nemůžu od nikoho stahovat.. byl jsem se ptát a od nich to nikde není blokované, tak v čem je chyba? díky

[16:37] Připojení: Determining the best connectivity settings...
[16:37] Připojení: Local network with possible NAT detected, trying to map the ports...
[16:37] Připojení: Port mapping: Failed to map the Přenos port (49746 TCP) with the Windows UPnP interface
[16:37] Připojení: Port mapping: Failed to map the Přenos port (49746 TCP) with the NAT-PMP interface
[16:37] Připojení: Port mapping: Selhala inicializace MiniUPnP rozhraní
[16:37] Připojení: Port mapping: Neúspěšné vytvoření mapování portů
[16:37] Připojení: Active mode could not be achieved; a manual configuration is recommended for better connectivity
[16:42] Port mapping: Failed to map the Přenos port (49758 TCP) with the NAT-PMP interface
[16:42] Port mapping: Failed to map the Přenos port (49758 TCP) with the Windows UPnP interface
[16:42] Port mapping: Selhala inicializace MiniUPnP rozhraní
[16:42] Port mapping: Neúspěšné vytvoření mapování portů
DC++ nejde stahovat
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.