Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Podivné sdílení
Podivné sdílení
Yeshterr
elév
elév

Citovat
Zdravím, mám dotaz ohledně sdílení - poté, co jsem si stáhl film který se mi uložil do složky "dokončená stahování" jsem si všiml, že tento film ode mne sosá někdo jiný. Přitom složku s nasdílenými věcmi mám jinde a a tento film jsem nikdy nesdílel, ani nebyl nahashován. Mohlo by to být špatným nastavením klienta a nebo holt někdo ví "jak na to" a může prakticky do jakékoli mé složky...? Používám klient Strong DC++ 2.21, složky pro nedokončená a dokončená stahování jsem si vytvořil na jiném disku než klient "chtěl" a samozřejmě cesty k oběma složkám jsem přepsal v nastavení. Díky za jakoukoli radu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YeshterrOdeslat soukromou zprávu
Re: Podivné sdílení
Mank
pašák
pašák

Citovat
Strong DC ++ verze 2.xx automaticky sdili nedotazene soubory a soubory stazene cele do restartu jedina moznost jak zrusit je vypnout segmentove stahovani ;o)

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.