Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Problem s pripojenim k DC ...
Problem s pripojenim k DC ...
zoufaly_black
Anonymní

Citovat
Zdravim,
prejdu hned k veci. Na DC sem bez problemu sdilel asi 2 roky, ale ted (asi 3 tydny) se z niceho nic nemuzu pripojit k zadnymu hubu, presneji:

Zjusim se pripojit ...
*** Connecting to dc.bestofallhub.com...
*** Connected

a konec, chvili to takhle zustane a hodi echo:
*** Connection reset by server

... a porad dokola. Volal sem providerovi, jestli mi nezavrel port, ale prej s tim nic nedelal ... sem uplne zoufalej, vubec nevim kde muze byt problem Sad Sad Sad

Pro uplnost: DC++ 0.674, WinXP SP2

Jo a taky je zajimavy, ze bratrovi (vedle v pokoji, stejna linka i IP) to taky prestalo takhle nahle jit, cili nejspis nejde o problem u me na kompu (i kdyz je samozrejme mozny, ze mame oba neco spatne)

Pekne prosim o pomoc/radu nebo cokoliv co by mohlo ten problem vyresit ... Diky moc za vsechny odpovedi.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Těžko říct, ale zkoušels menší huby? Best je poměrně náročnej na rychlost připojení k netu.

Samozřejmě předpokládám, žes zkoušel všechno co je v častých dotazech ve fóru i nahoře v menu.

Anonymní

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Těžko říct, ale zkoušels menší huby? Best je poměrně náročnej na rychlost připojení k netu.

Samozřejmě předpokládám, žes zkoušel všechno co je v častých dotazech ve fóru i nahoře v menu.

Sam se s tim bez vysledku pachtim uz 3 tydny a zkusil sem vselijaky klienty, vypnout FW v XP i zavolat providerovi jestli mi nezavrel port ...

S rychlosti ani pripojenim k hubu sem nikdy prolem nemel (2Mbit) a navic mi nejdou zadny huby ... ono se bez problemu dostanu do faze: connected, ale pak vyvstane nekde problem a dal se to kousne dokud neni connection reset by server a jede se znova ... Sad

Nevite jestli bych se k hubu pripojil, kdybych mel zavrenej port? Nebo jakou by mi to hodilo hlasku? Mam takovy podezreni, ze mi provider at uz umyslne nebo neumyslne nerika pravdu a mam zavrenej port, coz bych rad nejak zjistil ... ale nevim jak.
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Propustnost portu muzes vyzkouset na www.canyouseeme.org - a jeste muzes vyzkouset huby, ktere maji alternativni porty, ktere jsou nad blokovanymi pasmy - vyzkousej napr. dchub://airline.no-ip.biz:3025

Pokud ti tohle nepomuze, tak to bude asi fakt problem providera nebo firewallu.

Anonymní

Citovat
Mam stejny problem. misto=Brno, provider=UPC.
Pokrocil jsi nejak ????
nejede to
volis
Anonymní

Citovat
uplně stejný problém , a také asi posledni mesíc. Už jste někdo hoši zjistil kde je problém ? Taky mám UPC
VPN reseni
kopriva
elév
elév

Citovat
Pokud poskytovatel blokuje DC++, tak jako me... tak s tim jsem si neporadil Hrm

Vyresil jsem to tak, ze jsem si za necelych 100kc mesicne koupil VPN ucet a obchazim vsechny omezeni poskytovatele a mam i verejnou IP, takze jsem active.
Vyzkouset to muzete s Trial uctem zadarmo, jestli vam to pomuze... viz http://unblockvpn.com
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele koprivaOdeslat soukromou zprávu
Problem s pripojenim k DC ...
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.