Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď načtení HUBů bez načtení uživatelů
načtení HUBů bez načtení uživatelů
Anonymní

Citovat
Ahoj, vím, že se tu často řešil problém s omezováním ze strany providera. Poradili byste mi prosím, jestli tohle spadá taky do této kategorie nebo je problém jinde...?

situace a) spustím si strong DC++ 221 - všechno šlape jak má

situace b) spustím si strong DC++ 221 - načtou se mi dole HUBy (svítí zeleně), ale seznamy uživatelů zůstanou prázdnéSad

Toto se děje bez jakýchkoli zásahů do nastavení.

Je to problém na straně poskytovatele připojení? Kdo případně poskytuje připojení bez podobných nepříjemností?

Díky moc za odezvu.

PS: stáhnul jsem DC ze stahuj.cz (nebo slunecnice - teď nevím přesně) Pokud bych stáhl nové (pro jistotu - kdyby to mé bylo nějak ´zaneřáděné´), jak prosím zabezpečím to, aby se mi rozpracované stahované soubory neztratily? Aby jejich download pokračoval dál? Mrzelo by mě, kdybych ztratil některé z downloadůSad Díky.
PS
Anonymní

Citovat
PS: ještě se mi občas stane, že se načte seznam jen na některých HUBech a na ostatních (současně spuštěných) vůbec nebo případně po opakovaném reconectu
Zoek
Anonymní

Citovat
to vypada na snahu providera to blokovat nebo jen proste na hodne pretizene pripojeni k netu. zkus nejake opravdu male huby (cca 100 lidi), jestli vykazuji stejny problem.

prejit na jineho klienta se samozrejme da. je tu nekde v navodech, jak se da prenest fronta. v podstate jde o to, zachovat co nejvic puvodnich souboru ze stareho klienta a nejlepe prepsat jen puvodni hlavni exe soubor (strong.exe, dcplusplus.exe...)
načtení HUBů bez načtení uživatelů
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.