Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Buffer overrun detected! - problem
Buffer overrun detected! - problem
Tigre
Anonymní

Citovat
Ahoj, mam problem se strongem, protoze mi nekdy cas od casu napise Buffer overrun detected! a zamrzneme mi.Musim ho vypnout a znova nahodit.Mam stronga 1.00 cvs a driv to nedelalo a ted kazdou chvili, fakt me to stve.Abych ho porad kontroloval.Poradte co stim.Dik Sad
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Tak podobné hlášky jsem viděl akorát u vypalovaček. V souvislosti s DC++ to vidím prvně.
Osobně bych hledal problém v operační paměti a jejím vytížení, ale je to jen střelba do tmy. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Buffer overrun detected!
Bruk
Anonymní

Citovat
Zdravím všechny. Vidím, že tady se kdysi řešil problém, který nyní řeším i já. Z nějakého neznámého důvodu se mi začal hroutit strongDC. Vyskočí mi okno s touto chybou:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
BUFFER OVERRUN DETECTED!
PROGRAM C:\STRONGDC\STRONGDC.EXE

A BUFFER OVERRUN HAS BEEN DETECTED WHICH HAS CORRUPTED THE PROGRAM'S INTERNAL STATE. THE PROGRAM CANNOT SAFELY CONTINUE EXECUTION AND MUST NOW BE TERMINATED

Nevíte někdo co s tím? Dík Bruk
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Je to pravděpodobně tím, že je nastaveno moc spojení (slotů, segmentů, zdrojů) na možnosti tvé paměti a procesoru.

http://strongdc.berlios.de/forum/viewtopic.php?highlight=buffer+overrun&t=3636
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Re: Buffer overrun detected
David Michálek
Anonymní

Citovat
Pokud máš v PC program DVD Region+CSS Free nebo DVDIdle Pro, tak v nastavení si musíš v nabídce Audio CD zrušit zaškrtnutí volné Audio CD - tzn. nesmí to být zaškrtnuto!!! Poté to bude chtít restart PC a pak ti Nero 7 pošlape jako hodinky!
Re: Buffer overrun detected!
Anonymní

Citovat
Bruk napsal:
Zdravím všechny. Vidím, že tady se kdysi řešil problém, který nyní řeším i já. Z nějakého neznámého důvodu se mi začal hroutit strongDC. Vyskočí mi okno s touto chybou:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
BUFFER OVERRUN DETECTED!
PROGRAM C:\STRONGDC\STRONGDC.EXE

A BUFFER OVERRUN HAS BEEN DETECTED WHICH HAS CORRUPTED THE PROGRAM'S INTERNAL STATE. THE PROGRAM CANNOT SAFELY CONTINUE EXECUTION AND MUST NOW BE TERMINATED

Nevíte někdo co s tím? Dík Bruk
Buffer overrun detected! - problem
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.