Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď stahovani...
stahovani...
kosik
Anonymní

Citovat
nainstaloval jsem si ted strong dc++ verzi 2.12 a jako vsechno jede jen me trochu zarazi jaktoze odeme muzou stahovat lidi ze slozky kde mam nedokoncene stahovani nebo dokoncene stahovani kdyz ji nemam nazdilenou jde to nejak vypnout nebo to proste takhle funguje a ja to neovlivnim?budu vdecnej za jakoukoli radu...
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Uz se to tu nekolikrat urcite resilo. Pokud neco stahujest, tak to zaroven sdilis. Sdilis dokonceny segmenty pri aktivnim segmentovem stahovani. Kdyz segmenty nepouzivas, tak by se ti to stavat nemelo.
Zaroven existuje v nastaveni volba "pridat dokoncene soubory do sdileni" (nebo tak nejak) tu bych taky deaktivoval Wink

Anonymní

Citovat
ok omlouvam se vim ze se to tu asi resilo ale nejak jsem nenasel v prispevcich pro me uspokojivou odpoved ja totiz do ted pouzival nejakou starou verzi dc a nejak me zacina zlobit z niceho nic se mi prestavaji stahovat nejaky veci a nejde mi je dotahnout tak chci prejit na neco lepsiho ale rad bych mel kontrolu nad tim co sdilim a takhle bych vlastne sdilel co stahuju coz se mi nelibi takze jeste jednou se omlouvam ze vas tim zdrzuju ale kdyby jste mi nekdo napsal nejakou verzi dc ktera tuto fci nema nebo se da nejako vypnout byl bych vdecnej
asfdasf
Anonymní

Citovat
staci nepouzivat segmentove stahovani nebo prste pouzij obycejne DC++ ale nejnovejsi verzi.
stahovani...
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.