Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď wifi router
wifi router
Marky7
Anonymní

Citovat
Nejsem az tak zbehly v DC. Mam pripojeni od UPC (pres kabel je to 3mb) - (muzu teda byt active?). Do ted jsem stahoval uplne v pohode (klient Strong DC). Ted jsem si ale svoje pripojeni chtel rozvezt po byte, tak jsem si sehnal wifi router (asus wl520). Internet slape v pohode. Ale DC nejak nechce chodit. Seznam uzivatelu mi sice (po delsi prodleve) pomalu naskoci. Jini ode me sosat muzou, ale ja nic (vetsinou to hodi hlasku - vyprsel cas spojeni). Huby (jako treba BestOfAllHubs) delaji jeste vetsi problemy - vzdycky po nejake chvili me odpoji ( a nekdy zase hned pripoji) a nejde tady ani nic vyhledat, natoz stahnout. Router ma v sobe Firewall, ale ten jsem vypl a ani tak to nebezi.
Nevite nahodou nekdo, prosim, kde by mohl byt problem - je to nejake nastaveni v DC, nebo bych mel neco zmenit v nastaveni toho routeru?
Diky predem
Anonymní

Citovat
Mam ten istý problem pripajam sa s prosbou o pomoc router d-link di-524
dng
Anonymní

Citovat
poradi nekdo??
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
dokud si byl na pocitaci napojenam primo na lajne byls aktiv ted jsi za routrem cili musis se nastavit jako pasiv , ale pozor jde zaridit i abys byl aktiv a to tak ze si na routru nastavis TCP a UDP porty a nasmerujes je na danou vnitrni ip adresu kde ti pobezi klient , v nem si pak tyto porty zadas v nastaveni a voala budes aktiv

to palti pro vsechny co jsou za routrem , vetsinou staci si namapovat tcp a udp port na vnitni adresu a pak si je nastavit v klientu Wink

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.