Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď BAN na Proshare
BAN na Proshare
Tres_Deliquentes
Anonymní

Citovat
Tak si jdu zaplakat na OPy z Proshare, to se mi opravdu jeste nestalo.
[00:26:37] <Cornellia> is kicking Tres_Deliquentes because: mas obrovske soubory _ban_3d
[00:26:38] Soukromá zpráva od: Cornellia: <Cornellia> Byl jsi vykopnut protoze: / You are being kicked because: mas obrovske soubory _ban_3d
[00:26:38] *** Stiskněte tlačítko následovat přesměrování pro následování přesměrování atlantis.dc-hub.net
[00:26:38] *** Odpojen
tak to jsem dostal za to, ze sdilim filmy v HD a fullHD rozliseni (cca 195 GB), nektere dokonce s CZ dubingem, a verte mi, shaneji se velice obtizne. Jsem na cca 5 velkych hubech a nikde s tim nemaji sebemensi problem. Nejsem na DC zadny zacatecnik, ale takovyhle argument me opravdu dostal (jako kdybych JA mohl za to, ze se jedna o kvalitni ripy). Holt na Proshare uz me neuvidi Vomit
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Popravde receno, tak bych videl rozhreseni v tom, jestli je na Proshare pravidlo treba soubor max 4GB. Jestli jo, tak tomu kicku neni co vytknout. Filmy v HD rozliseni nejsou urcite standard a osobne bych si je schoval na specialne zamerene huby, coz tedy Proshare neni Wink

elév
elév

Citovat
Dostal som ban na Proshare : Reason: tahni _ban_88M s nicom tre-SKA. Tento nick ma asi taku istu IP adresu ako ja ale ja mam nick ranger007. Chcel som požiadať o unban , ale ten odkaz http://proshare.no-ip.com/forum nefunguje. Co mam stym spravit. Uz sa mi to stalo viacej krat s tym nicom tre-SKA. dakujem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ranger007Odeslat soukromou zprávu
Ha Ivan
Waper008
Anonymní

Citovat
ranger007 napsal:
Dostal som ban na Proshare : Reason: tahni _ban_88M s nicom tre-SKA. Tento nick ma asi taku istu IP adresu ako ja ale ja mam nick ranger007. Chcel som požiadať o unban , ale ten odkaz http://proshare.no-ip.com/forum nefunguje. Co mam stym spravit. Uz sa mi to stalo viacej krat s tym nicom tre-SKA. dakujem

Cau,

tak to nejsi sam kdo ma sdilenou IP adresu a takto trpi, ale o to mi nejde, me docela pobavilo, ze jsem byl zabanovan za nedostupna data, o kterych nevim a pritom kdyz sem chtel zadat o unaban na uvedenem odkaze (stejne jako tobe) na me vyskocilo okno s nedostupnym serverem Very HappyVery HappyVery Happy Tak kdo tu ma pak nedostupna data........No jo Proshare je asi neco extra jak tak koukam
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
http://proshare-hub.net/forum/

nevim co se deje, uz jsem tam dlouho nebyl, ale Proshare jsem vzdy povazoval za bezva hub. Na lidi ze staffu nemuzu rict krive slovo ...a ze jsem po nich neco chtel vetsinou ja.

edit: najdete nekde na hubech nick DabelRadek a ten se Vam pokusi pomoct. Urcite bude na Billiard hubu.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.