Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď PROBLEM!!!
PROBLEM!!!
LosGalacticos
elév
elév

Citovat
mel bych jeden dotaz mozna na zkusenejsi uzivatele STRONGDC++....program uzivam jiz nejakej cas a vzdycky bezel v poho, ale najednou kdyz neco stahuju tak abych mohl stahovat od xy uzivatelu musim dat "hledat jine zdroje"!!pokud to nedam stahuje se to napr jen od 2 uzivatelu ale pritom vim ze jich cca 50 s volnymy sloty!pokud tedy dam "hledat jine zdroje" tak je to najde, ale nepripoji se...a pokud dam "pripojit ke vsem" tak se na chvilku pripoji rychlost se zvedne ale po par sekundach zase nic a rychlost spadne dolu a stahuju zase od napr 2 uzivatelu....nevim ci to je??v nastaveni sem snad nic neposral a omezeni poskytovatele netu taky zadny neni...btw mam net od UPC a rychlost je 3MBit...a ted promerne stahuju tak 5kbs/s coz jaksi opravdu neni v poradku, ale to je na DC, pokud stahuju z netu tak rychloste jede v poho
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LosGalacticosOdeslat soukromou zprávu
ggg
Anonymní

Citovat
a maji ostatni volne sloty?
a nemas nastaveno max 2 segmentu pro tu konkretni velikost souboru?
LosGalacticos
elév
elév

Citovat
ggg napsal:
a maji ostatni volne sloty?
a nemas nastaveno max 2 segmentu pro tu konkretni velikost souboru?

sloty volny maji!!v nastaveni sem nic nedelal a pritom to jelo predtim, ale muzu se jeste podivat...sem z toho zoufalej..ted sem dokonce znovu "nainstaloval" dcčko a porad stejny...uz fakt zacinam verit tomu ze UPC zavedlo nejaky omezeni nebo ja fakt nevim....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LosGalacticosOdeslat soukromou zprávu
problém
Petulmar
elév
elév

Citovat
Ahojky, prosím o pomoc!
S tímto prográmkem jsem velmi spokojená, jenže poslední dobou mě hodně padá. z ničeho nic mě něco odpojí ze všech hubu a i po znovu spuštění se mě to nedovolí znova přihlásit, vetšinou musím čekat min. půl dne, po chvilce stáhnutí mě to zase odpojí. je to i když používám od 1 - do 10 hubu současně
prosím poradte mi
moc díky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PetulmarOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: problém
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Petulmar napsal:
Ahojky, prosím o pomoc!
S tímto prográmkem jsem velmi spokojená, jenže poslední dobou mě hodně padá. z ničeho nic mě něco odpojí ze všech hubu a i po znovu spuštění se mě to nedovolí znova přihlásit, vetšinou musím čekat min. půl dne, po chvilce stáhnutí mě to zase odpojí. je to i když používám od 1 - do 10 hubu současně
prosím poradte mi
moc díky

tohle taky vypada na nejakej problem mimo DC++. pro jistotu muzes zkusit jineho klienta, ale podle me to bude provider.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.