Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Provider zakázal p2p...
Provider zakázal p2p...
kolemjdoucí
Anonymní

Citovat
Tak jsem asi po měsíci pustil DC++ a nenačte se ani seznam uživatelů, předtím to normálně fungovalo. Na přímý dotaz, mi provider sdělil, že zakázal p2p sítě. Nemám zatím možnost změnu ISP, pátral jsem po netu, jestli to lze z mé strany nějak obejít, protože se domnívám, že provider nemá na takové počínání žádné právo. Já si poctivě a ne zrovna levně platím připojení a co na síti dělám, po tom je ISP kulový. IP mám veřejnou. Obecně mi není jasný, jak to může zakázat. Těžko jednotlivý porty, protože prakticky co hub, to jiný port. Pak snad jedině na úrovni paketů. Obracím se proto sem s prosbou, jestli někdo neví o přijatelném řešení. Napadl mě tuneling, jenže ho jaksi nemám ke komu vybudovat. Nejsem úplná lama, ale tohle mi prostě hlava moc nebere.
Díky moc za případné nápady:)
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
tohle je obecně špatná situace. zatím jsem nenarazil na nikoho, kdo by dokázal nad ISP vyhrát.
jsou samozřejmě i společnosti, co tuneling nabízí, ale to jsou zase výdaje navíc. myslím, že jsem to viděl i za cca 200,- měsíčně...

Anonymní

Citovat
Ten tuneling je třeba tady: https://pravy.net/ a ještě někde jsem viděl, kde mají přímo klienta, který vytvoří virtuální síťovku s jejich IPinou a mělo by to jet. Stáhl jsem si to, v demoverzi prý je jen omezená rychlost, seznam userů se sice načetl, ale nic to nenašlo, čili DC nefunguje. Já vím, tohle už bych případně řešil s nimi...Pokud by to šlo, tu stovku měsíčně jim dám, ale myslel jsem, jestli přece jen neexistuje jiné řešení. Zas takový stahovač nejsem, jen si sem tam chci doplnit sbírku mp3 a to co hledám, nenajdu třeba na torentech, nebo stěží.
Krucinál, copak to fakt nejde obejít? Tzn., že to musí ISP zakázat na úrovni paketů...
Každopádně díky za odpověď, moc potěšující to neníSad
pitris
Anonymní

Citovat
Ahoj,
zrovna ted resim stejny problem. Nejsem sice definitivne odriznutej, ale konektivita ven pro p2p site byla omezena na 5Mbitps, takze pro celou sit je to takrka nepouzitelny. Seznam uzivatelu na hubu stahuju 3 hodiny... Jde o kabelovou televizi Ceska Trebova (negativni reklama: vyhnete se obloukem). Napadlo te nejake reseni? Taky jsem premyslel, ze ve smluve nemame nic jako omezeni pro urcite sluzby internetu. Jenze jediny, co bych skrz smlouvu dosahl, je to, ze me odpojej.
P2P problém s poskytovatelem
DrakDave
elév
elév

Citovat
Mám stejný problém já jsem zase omezený na P2P tak,že můžu stahovat pouze od 23:00 do 6:00 m,yslím si že je to nespravedlivé a že na to poskytovatel nemá právo.Přes den se normálně připojím dokonce vyhledám i soubory které chci stahnout ale když dám stahnout tak 0 segmentů a dole na liště download probíhají minimální čísla asi830b
Nejde tohle nějak obejít.
Předem děkuji moc za radu váš věrný fanda David
Přitom do chatu psát můžu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DrakDaveOdeslat soukromou zprávuICQ
ISP provider
perfecto
pašák
pašák

Citovat
Tu nepomoze ine, ako zmenit providera. Pokial ti nejakym sposobom ISP obmedzuje P2P, nic ine ti ani neostava. Ja som urobil to iste a teraz uz nemam ziadne problemy, vsetko ide. Takze zmen ISP, ak mozes, ak nie, tak s P2P si asi mimo spominaneho casu skoncil. Zial Peer 2 Peer je trnom v oku vsetkych providerov.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
blocked ports
bongo
Anonymní

Citovat
ja som na tom podobne, na internate kkt admin zablokoval vsetky porty suviciace s p2p, takze vsetci tu tahame len z filehostingovych serverov typu rapidshare,megaupload apod..., co je pri 10Mbit linke na škodu..kua!
Doma mam dsl 1536kbit, co je pomale na tahanie filmov, ale ide mi tam ldc++, azureus. Mam teda nejaku sancu obist blokovane porty v skole? diky moc
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
jestli neni admin amater, tak to neobejdes.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.