Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pomalé stahování DC++
Pomalé stahování DC++
jen94ek/cze
Anonymní

Citovat
Ahoj,
mám problém se stahováním a jak jsem četl na různých forech nejsem jediný. Jde o to že stahu ji rychlostí kolem 5kb/s a podobně a stejně i odesílám. Používám StrongDC++, mám připojení přes wi-fi (5.4GHz) 1Mb, nastavení TCP/IP protokolu jsem udělal pomocí TuneUP. Bohužel nemám veřejnou IP
Ze začátku (několik dní) to běželo jak má stahoval jsem na plno, ale z ničeho nic se to seklo a přestal jsem stahovat. Nejsem jediný komu se to stalo. Myslel jsem, že je nějaká problém v konfiguračních souborech, ale tam jsem nic nenašel.
Víte někdo jak na to, hodně z nás by to ocenilo.

P.S.
Prosím ty co o tom nic nevědí ať neradí, rady typu:"wi-fi tohle dělá, záleží od koho stahuješ to musá být od někoho jiného..." na každý soubor co stahuji je několik lidí, takže v tom to není
Raď te jen ti co ví co píšou a ne ty co chtějí vypadat důležitě.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Těžko něco dalšího poradit, když obecně známé odpovědi znáš.
Vzhledem k tomu, že vás má podobný problém několik, tak vám to možná omezuje poskytovatel na nějakou max rychlost přes protokol dc.

Anonymní

Citovat
To ne, jsem připojený přes české radiokomunikace a nemám omezení FUP, neměli by mě nijak omezovat.
Myslíš že by omezovali porty?
Pomalé stahování DC++
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.