Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď File lists !!! >>nechci<<
File lists !!! >>nechci<<
Gyzmo
elév
elév

Citovat
Cau DCčkáři. Používám Srong 2.03 a jedine co mi na něm vadí,je automatické stahování FILE LIST.
Při stáhnutí souboru,který sdílí dalších 80 borců(kyň) se mi automaticky(přednostně) stáhne i jejich file list =>pro zahlceni jsem odpojen od rozjetých stahovaných suborů a zase ve frontě !
Při snaze odstranit FILE LISTS v seznamu stah. suborů celý program spadne!!

Je tomu možné zabránit a nechat výběr file lift pouze na mě?

Dík za info.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GyzmoOdeslat soukromou zprávu
Re: File lists !!! >>nechci<<
Mank
pašák
pašák

Citovat
Gyzmo napsal:
Cau DCčkáři. Používám Srong 2.03 a jedine co mi na něm vadí,je automatické stahování FILE LIST.
Při stáhnutí souboru,který sdílí dalších 80 borců(kyň) se mi automaticky(přednostně) stáhne i jejich file list =>pro zahlceni jsem odpojen od rozjetých stahovaných suborů a zase ve frontě !
Při snaze odstranit FILE LISTS v seznamu stah. suborů celý program spadne!!

Je tomu možné zabránit a nechat výběr file lift pouze na mě?

Dík za info.

nekde v nastaveni je polozka automaticky stahout filelisty nebo tak nejak staci ji adskrtnout a nemelo by to stahovat filelisty Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MankOdeslat soukromou zprávuICQ
Gyzmo
elév
elév

Citovat
Hledali,hledali(už dříve ,než sem psali),ale nenašli. Ani ve Strongu,ani na netu.

Bodlo dy http:// , nebo foto s oknem Stronga a šipkou přez 1/2 LCD.

DÍK......... gyzmo@atlas.cz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GyzmoOdeslat soukromou zprávu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
asi ne u mě na webu Cool

Proč se mi stále stahují něčí filelisty a jak to můžu vypnout?
Jde o stahování filelistů od automaticky nalezených jiných zdrojů - list je stažen a do fronty k souboru je přidán nalezený jiný zdroj. Zároveň klient "prohlídne" filelist a pokud najde ještě nějaký shodný soubor, přiřadí ho taky jako další zdroj do fronty.
Stahování filelistů jde vypnout v (Soubor / Nastavení / Pokročilé / Automaticky porovnávat fronty *** File / Settings / Advanced / Match Queue).

Gyzmo
elév
elév

Citovat
Díky,díky,díky "(sladká)" Tatranko.
Prozkoumam užitek z téhle oběti.
Cool
Ps:Hledali i tam. Confused
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.