Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nefunguje pripojeni na huby s cislem za nazvem hubu
Nefunguje pripojeni na huby s cislem za nazvem hubu
ciaran
elév
elév

Citovat
Mam problem s pripojenim na huby, ktere maji za svym nazvem cislo - napr. extreme.dvd-club.cz:5555 apod.
Jeste pred par dny mi to fungovalo bez problemu a pak z niceho nic se na spoustu techto hubu nemuzu pripojit a zda se, ze ode me nemuze nikdo stahovat ani na hubech na ktere pripojeny jsem.

Jsem pasiv. Firewall jsem zkousel vypnout a nepomohlo to. Predtim jsem jej mel ale normalne zaply a vse fungovalo bez problemu.

Pokud mi to blokuje provider, da se to nejak zjistit, nejakym programem?

Take jsem se chtel zeptat, co presne znamenaji cisla za nazvy nekterych hubu.

Pokud nekdo poradi, budu moc rad.

Diky, s pozdravem Ciaran
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ciaranOdeslat soukromou zprávu
Re: Nefunguje pripojeni na huby s cislem za nazvem hubu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
ciaran napsal:
Mam problem s pripojenim na huby, ktere maji za svym nazvem cislo - napr. extreme.dvd-club.cz:5555 apod.
Jeste pred par dny mi to fungovalo bez problemu a pak z niceho nic se na spoustu techto hubu nemuzu pripojit a zda se, ze ode me nemuze nikdo stahovat ani na hubech na ktere pripojeny jsem.

Jsem pasiv. Firewall jsem zkousel vypnout a nepomohlo to. Predtim jsem jej mel ale normalne zaply a vse fungovalo bez problemu.

Pokud mi to blokuje provider, da se to nejak zjistit, nejakym programem?

Take jsem se chtel zeptat, co presne znamenaji cisla za nazvy nekterych hubu.

Pokud nekdo poradi, budu moc rad.

Diky, s pozdravem Ciaran

- může to být nějakej soft další třeba jinej p2p klient, nebo rezidentní štít nějakého softu třeba n a spyware
- je pravděpodobné že by to moh být i poskytovatel - zjistit se to dá tak že se ho zeptáš (jsou to čísla portů) a nejspíš je začal blokovat

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.