Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Prosím o radu se strong DC++ 2.02
Prosím o radu se strong DC++ 2.02
terniss
elév
elév

Citovat
Jak mohu aktualizovat strong DC++ 2.02? Po spuštění se mi objevuje kontrola aktualizace, v níž je psáno že vyšla nová verze 2.03 a že data jsou stažena, ale žádna změna se neděje. Nevím co s tím... Crying or Very sad Jsem sice s aktuální verzí spokojený ale tato kontrola stále vyskakuje po spuštění. Poradí mi někdo? Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ternissOdeslat soukromou zprávu
Re: Prosím o radu se strong DC++ 2.02
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
terniss napsal:
Jak mohu aktualizovat strong DC++ 2.02? Po spuštění se mi objevuje kontrola aktualizace, v níž je psáno že vyšla nová verze 2.03 a že data jsou stažena, ale žádna změna se neděje. Nevím co s tím... Crying or Very sad Jsem sice s aktuální verzí spokojený ale tato kontrola stále vyskakuje po spuštění. Poradí mi někdo? Confused

nejdříve si ten starej komplet někam zkopíruj abys měl pro jistotu zálohu když se něco nepovede, pak si odtud stáhni novou verzi 203 http://xpojnt.iglu.cz/clients.htm rozbal a soubory z ni nakopiruj do sve stare složky a povol přepsání, když pak ho pustíš měl by to už fungovat na te nove verzi, jinak to co se ti ukazuje je jen automaticka kontrola jestli neni nova verze v nastaveni se to da vypnout. pokud se ti něco nepovede máš tu starou zalohu Wink

lzh
elév
elév

Citovat
Mám tady problém s načtením strongDC++ z disku, pokažde když jej chci rozbalit tak zahlásí,
že jej nemůže načíst z disku ...
Zkoušel jsem stahovat verze 2.03 i s jiných umístění s tále totéž.
Děkuji za radu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lzhOdeslat soukromou zprávu
Prosím o radu se strong DC++ 2.02
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.