Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nevyhledá mi to všechny zdroje
Nevyhledá mi to všechny zdroje
Rosie182
elév
elév

Citovat
Pročítala jsem starší příspěvky, které se týkaly vyhledávání, ale odpověď na ten svůj dotaz jsem nenašla. Jde o to, že já mám DC Strong už dost dlouho a vždycky mi to vyhledávalo v pohodě, před několika dnama mi to ale zničehonic začalo blbnout! Soubor, který tam dříve mělo tak 40 lidí to třeba nenajde vůbec anebo to najde jen 2 uživatele! Nevím jak je to možný, v nastavení jsem nic nepředělávala a jsem pořád na tom stejným hubu! Řekla jsem si, že to je možná jen náhoda, že to tam doopravdy nikdo nemá, ale pak jsem na ten hub zkusila jít ve starým DC++ a tam mi to na tom stejném hubu našlo asi 30 lidí! Jak je to možný?! A koukala jsem se do seznamu uživatelů a ti uživatelé s tím souborem tam 100% jsou ale mě to ten hajzlík program prostě nenajde Sad nevíte čím to může bejt? Jak se to dá vyřešit? Štve mě to, protože takhle u něčeho nenajdu skoro nic, i když to tam má hodně lidí a tím pádem stáhnu leda prd Sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Rosie182Odeslat soukromou zprávu
hub
Rosie182
elév
elév

Citovat
Tak jsem přišla na to, že je to asi hubem, protože na ostatních hubech to vyhledá, jen na tom jednom ne, ale nechápu teda proč... Vždycky když mi to na jednom hubu třeba nevhyledávalo tak to napsalo že searching is currently disabled nebo tak něco, to je normální, já jsem passive, takže mám tuhle nevýhodu, ale u tohohle hubu to nepíše zhola nic ! Prostě tam jen nejde vyhledávat, odškrtla jsem všecky huby a jen ten jeden tam nechala a nejenže to nic nenašlo,a le taky se mi sám od sebe zakšrtl na vyhledávání ještě na jednom hubu, nechápu co to je. Jesli je to programem, nebo hubem a jestli se to vůbec někdy spraví, protože tohle se mi teda ještě nestalo Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Rosie182Odeslat soukromou zprávu
Re: hub
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Rosie182 napsal:
Tak jsem přišla na to, že je to asi hubem, protože na ostatních hubech to vyhledá, jen na tom jednom ne, ale nechápu teda proč... Vždycky když mi to na jednom hubu třeba nevhyledávalo tak to napsalo že searching is currently disabled nebo tak něco, to je normální, já jsem passive, takže mám tuhle nevýhodu, ale u tohohle hubu to nepíše zhola nic ! Prostě tam jen nejde vyhledávat, odškrtla jsem všecky huby a jen ten jeden tam nechala a nejenže to nic nenašlo,a le taky se mi sám od sebe zakšrtl na vyhledávání ještě na jednom hubu, nechápu co to je. Jesli je to programem, nebo hubem a jestli se to vůbec někdy spraví, protože tohle se mi teda ještě nestalo Sad

pokud ti to při hledání na tom hubu napsalo searching is currently disabled máš am z nějakého důvodu blokované hledání, třeba málo nasdíleno nebo musíš být registrovaná atd. Cool

elév
elév

Citovat
Jenže to je to, mě to tam právě nepíše, protože kdyby mi to tam psalo, tak uznám, že to je tím no, že jsem passive nebo tak... ale mě to přestalo samo od sebe jít a ještě ke všemu mi to tam ani nic nenapíše, takže přemýšlím, že to je možná tím, že je ten hub nějakej poškozenej nebo já nevim, prostě tam maj nějakou chybu...
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Rosie182 napsal:
Jenže to je to, mě to tam právě nepíše, protože kdyby mi to tam psalo, tak uznám, že to je tím no, že jsem passive nebo tak... ale mě to přestalo samo od sebe jít a ještě ke všemu mi to tam ani nic nenapíše, takže přemýšlím, že to je možná tím, že je ten hub nějakej poškozenej nebo já nevim, prostě tam maj nějakou chybu...

může to být klientem taky i hubem samozřejmě, zkus ještě další klienty nezáfisle na sobje třeba czdc a dc++

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.