Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jede mi vic upload slotu nez mam povoleno :(
Jede mi vic upload slotu nez mam povoleno :(
Absinth
Anonymní

Citovat
Zdravim,
nevite nekdo jak mam donutit DC++ 0.674 aby dodrzoval upload slot limit, kterej mu nastavim. Standartne nechavam 5 upload slotu povolenejch a na ne necham 10k limit, to jsou 2k na jeden. Jenze kdy se pripojim na jakykoliv hub, tak po urcity dobe zjistim, ze odeme stahuje tak 12-15 lidi, takze jim ty 2k uz neplatej a zkonci to tim ze me z toho hubu nakonec vykopnou, protoze mam moc pomaly stahovani Sad . Nevite nahoudou nekdo co s tim.
Predem dik a cau.
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Předně bych řekl, že je 2kb/s na slot málo. normálně se vykopává za <5kb/s

S tím stahováním nad těch 5 povolených slotů si myslím, že se jedná posílání filelistů nebo případně malých souborů, jejichž velikost si můžeš sám nastavit v Settings/advanced/expert only/mini slot size.
Filelisty neovlivníš - ty se prostě musí posílat, jinak to je taky na BAN.

Jestli od tebe stahuje při povolených pěti slotech patnáct lidí 700 megové ISO, tak změň klienta!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
:)
Absinth
Anonymní

Citovat
Tak jsem zkusil nastavit aspon ten Mini slot size na 2K, ale vzdycky, kdyz se do te nabidky vratim tak zjistim ze se mi to automaticky prepsalo na 64k, zda se ze to je nejake defaultni minimum Smile
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
To uz asi fakt nezmensis. 64kb je i tak docela malo, takze si myslim, ze to ani neni treba menit.

Jestli mas takovy problemy s rychlosti, tak bud budes muset omezit pocet hubu nebo si zvysit rychlost na limiteru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele (CSSR)Seek--Odeslat soukromou zprávu
Absinth
Anonymní

Citovat
Jenze ono to nezavisi totiz na me. Ja jsem pripojenej jen na 1 hub, takze to uz asi moc snizit nepude Smile . Ale provider dal omezeni jen na 30M/h, coz znamena maximalni prenosovou rychlost 8k. Takze kdyz si povolim jen jeden upload slot a v netlimitru dam limit na 1k, tak mi na download zbyde uz jen 7k, coz neni zadna slava Sad . Navic by me kazdy zvyseni uploadovy rychlosti stalo snizeni uz tak dost nizky downloadovy, takze do toho se mi taky moc nechce. Proto me tak vytaci to ze nedodrzujou ten limit 1 slot. To by pak to 1k na stazeni filelistu stacilo, jenze ono tam najednou vyskace tech spojeni 5 a vic, no a to je pak jasny, ze kdyz se to ma rozdelit na 1k, tak ze me musej zakonite vykopnout Sad .
?
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Co to je prosim te za jednotku tech 30M/h? Jestli to jsou megabajty, tak jsem si jistej, ze se jedna o datovy omezeni (i kdyz netradicni) a to rozhodne nema vliv na rychlost pripojeni.

Pak taky bude hrat roli jestli to omezeni plati jak na upload, tak na download.

V pripade, ze ti ISP zapocitava do kvoty prenesenych dat i upload, tak bych se jaksi zamyslel nad obsahem sveho share. :ctf:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele (CSSR)Seek--Odeslat soukromou zprávu
RE:
Absinth
Anonymní

Citovat
To je 30 Mb za 1 hodinu ( celkem = up +dl ), je to datovy omezeni a na rychlost to vliv nema, to mas pravdu. Jede mi to kolem 200-300 kbps, jenze si muzes sam spocitat za kolik minut toudle rychlosti prekrocim tech 30M Sad . Proto si to musim omezovat sam, abych moh nejak dlouhodobeji stahovat a to prave podle toho systemu kterej jsem popsal uz v predchazejicim prispevku.

Nejak jsem taky nepochopil "... tak bych se jaksi zamyslel nad obsahem sveho share...". Zamyslel jsem se, ale nic me nenapadlo, nechtel bys mi napovedet Smile
brbla
Anonymní

Citovat
autor chtěl zřejmě naznačit, že máš sdílet věci co nebude nikdo stahovat. třeba disco mp3 2 roky starý atd.
jinak 30MB za hodinu je podle mě trapný omezení hodný změny provajdra.
Jede mi vic upload slotu nez mam povoleno :(
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.