Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď spojení odmítnuto cílovým zařízením
spojení odmítnuto cílovým zařízením
Moniquee.
elév
elév

Citovat
Mám problém se Strong DC++ píše mi to: Spojení odmítnuto cílovým zařízením? nemůžu se dostat na žádný hub protože se mi to ukazuje už když chci zobrazit seznam hubů... kdyby se mi to ukázalo jen u jednoho hubu chápu že jde o nějaký problém toho jednoho hubu..ale takhle.. nikdy dřív mi to nedělalo.. jinak jsem pasiv a mám to i nastevený, sdílím taky dost.. poraďte někdo co s tím už vážně nevím...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Moniquee.Odeslat soukromou zprávu
jaguar
elév
elév

Citovat
Mě to dělá absolutně to samí!!! Mad Mad Mad Cím to je, cim to? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jaguarOdeslat soukromou zprávu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
v tomhle případě pokud ti to dělají jak huby tak i hublist bych to tipnul na fire wall

elév
elév

Citovat
no mě to děla to samí, sem active a firewall nechcu vypinat bo když to udělam tak se mi nejaky po*** naboura do pc a skončí to asi tak jak minule že sem musel přeinstalovavat win bo skoro nic nejelo... a navíc dřív mi to nedělalo až po přeinstalovaní win i když sem měl zaplý firewal!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele x-timeOdeslat soukromou zprávuICQ
x-time
elév
elév

Citovat
J a apexdc++ mi ještě před tím napíše že není schopno otevřít tcp port. a tedkom sem to skoušel i bez firewallu a nejede!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele x-timeOdeslat soukromou zprávuICQ
Dope_Army
elév
elév

Citovat
Lidi moooc vas prosiiim mam spravne nastavene dc++ to vim jiste, ale kdyz dam zobrazit seznam hubu jakekoliv adresy pise se mi toto STAHOVANI SELHALO-NEMOHLO BYT VYTVORENE ZADNE PROPOJENI PROTOZE EJ CILOVY POCITAC AKTVINE ODMITL-Lidi moc vas prosim napiste mi na icq 439002735 nebo na email S.Sour@seznam.cz moc prosim budu rad za kazdou radu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Dope_ArmyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
opet...podle me to aktivne odmitl router tveho ISP.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.