Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď používá UPC QoS (Quality of Service)?????
používá UPC QoS (Quality of Service)?????
ferda11
elév
elév

Citovat
mám internet od UPC a nějak mi nejde stahovat větší rychlostí jak 10kb/s, většinou však stahuju okolo 4kb/s a nemůžu najít nikoho od koho bych stahoval rychleji. Nevite někdo, jestli UPC nějak neomezuje dc++???při proohlížení internetu jsem narazil na tzv. QoS (Quality of Service), což by mohl být ten problém. znamenalo by to že upc snížilo prioritu dc++. máte někdo podobný problém?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ferda11Odeslat soukromou zprávu
Re: používá UPC QoS (Quality of Service)?????
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
ferda11 napsal:
mám internet od UPC a nějak mi nejde stahovat větší rychlostí jak 10kb/s, většinou však stahuju okolo 4kb/s a nemůžu najít nikoho od koho bych stahoval rychleji. Nevite někdo, jestli UPC nějak neomezuje dc++???při proohlížení internetu jsem narazil na tzv. QoS (Quality of Service), což by mohl být ten problém. znamenalo by to že upc snížilo prioritu dc++. máte někdo podobný problém?

taky mam net od upc, 4096/512 kbps což je asi 512 kB/s / 64 kB/s

- 1) pokud si to nevypneš windows si rezervuji 20% tve linky
- 2) musíš počítat s rychlostí linky se zdrojhem na druhé straně, kolik oba máte vytíženejch slotů a kolik oba stahujete + další soft. co využívá linku icq antivir firewal mimojine i klient atd.

krom několika denních potížích uprostřed léta jsem nezaznamenal jakékoliv omezení krom FUP samozřejmě, když jsou volné sloty nemam problém využít linku na větší část jeji kapacity což znamená že mi to jede cca 100 - 350 kB/s Cool

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.