Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď vyhledávání
vyhledávání
rebik
Anonymní

Citovat
Ať chci cokoli vyhledat tak mi to nic nenajde prosím pomocte mi díky Embarassed
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Předpokládám, že jsi připojen k nějakému hubu! To je fakt třeba.
Problémy s vyhledáváním jsem já osobně měl, když jsem měl zvoleno, že jsem active a přitom jsem byl passive. Toto bych doporučil zkusit změnit i jestli to máš opačně než já.
Další možnost je, že máš v advanced settings zaškrtnutu volbu Automatically search for... (automatické vyhledávání náhradních zdrojů). Děje se to, že program automaticky začne vyhledávat po spuštění a hub pak ignoruje tvoje manuální vyhledávání. Toto ale asi nebude hlavní příčina.
Jestli někoho z vás napadá další reálný důvod, tak se prosím podělte.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
nevyhledava
ally
Anonymní

Citovat
Ahoj...tiez mam problem s vyhladavanim....mam nastavene active ale nerozumiem tvojej vete ze mozes mat nastavene active ale si passive.....
taktiez neviem co je firewall....ktory sa casto spomina ako jedna z pricin komplikacii
...ked si dam staihnut list zacne to nacitavat ale po chvilke naskoci timeout
co mam robit
to: Ally
Tom
Anonymní

Citovat
Ahoj,

Zkus si proste nastavil, ze ses passive. Pro Active musis vlastnit verejnou IP adresu a tu predpokladam, ze asi nemas.

Co se tyce firewallu, tak ten se automaticky spousti ve WinXP. Da se vypnout Start/Oladaci panely/Pipojeni k siti a internetu/Stova pripojeni ......pak si vyberes sitovou kartu, ktera te pripojuje k internetu a v ni Vlastnosti/Upresnit a tam vypnout nebo zapnout firewall.

Napred ale vyzkousej volbu passive v DC++.

2 man down
Pomozte mi!!
Venny
Anonymní

Citovat
Chtěla bych poradit... Měla sem kdysi dc++ v pohodě se mi vše stahovalo a neměla sem nic skoro na sdílení... ale nak najednou už mi to nejde... nemůžu se ani přihlasit na nějaký hub Sad bude to asi tím že nemám hodně na sdílení, můžu dat tak 4GB ale nejde mi do hlavy že mi to kdysi šlo a teďkom už ne. Děkuji když mi někdo poradí.
vyhledávání
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.