Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Rychlost stahování
Rychlost stahování
TOMASOPES
Anonymní

Citovat
Ahoj .

Rád bych se zeptal, zda je možnost nějakým způsobem ovlivnit rychlost stahování dat.
Jestliže se připojím na Internet a potřebuji něco stáhnou mám přenosovou rychlost cca 140kb/s.
V případě DC++ jsem max na 2.4 kb/s.

Díky za odpověď. Very Happy Confused
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
ahoj,
napadá mě poměrně klasická odpověď, že se jedná o omezování stahování DC++ přímo tvým poskytovatelem připojení. Na to v podstatě není lék. Záleží na poskytovateli a typu připojení.
CDMA šlo obejít a odkaz na návod je nahoře na stránce. Chtělo by to zjistit dotazem přímo u poskytovatele jak to vlastně je.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
tatranka
Anonymní

Citovat
klasicka matematicka rovnice , rychlost tveho downloadu , rychlost jeho uploadu , od kolika lidi najednou stahujes ty , a kolik lidi najednou stahuje od nej , + dalsi promene coz sou treba programy komunikujici s interfernetem kteri ovlivnuji prychlost linky v danej moment , dyz tohle vsecko vemes a semeles mas rychlost jakou v tu danu chfilu stahujes:-)
Hudba
Skinny
elév
elév

Citovat
Nemá tu někdo nějakou metalovou hudbu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SkinnyOdeslat soukromou zprávu
Re: Hudba
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Skinny napsal:
Nemá tu někdo nějakou metalovou hudbu?

urco mame všichni ale tady ve fóru ??? těžko Cool lol

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.