Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pomale stahovani
Pomale stahovani
titus
Anonymní

Citovat
Muzete mi nekdo poradit,prijde mi(o proti normalnimu stahovani pres Firefox)ze mi jede download neskutecne pomalu vetsinou okolo 3,20KiB/s,to znamena ze mi jeden film 700MiB,trva treba 100hodin,pripojeni mam 2046/256 pres telecoma sem Active a pouzivam DC++ 0.674,v tomhle programu sem novackem,tak treba neco delam spatne,predem dekuju za radu
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
V tomhle foru se to resilo mnohokrat. zalezi na tom od koho stahujes ten film. Muze se samozrejme stat, ze ho stahujes od nekoho s modemem.
Druha vec je, ze P2P programy casto omezuji sami poskytovatele pripojeni.

Urcite jsou tyhle veci trochu rozepsany v castych dotazech / FAQ
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
titus
Anonymní

Citovat
Vidim treba taky ze nekdo stahuje ode me a rychlost je desetkrat vyssi,nez mam ja a pritom ma pomalejsi propojeni,tak asi je to v tom poskytovateli,jinak omlouvam se ze se to tu resilo uz hodnekrat.
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Ani to nemusi byt poskytovatelem. Vlastne uz vetsina DC klientu umoznuje nastavit maximalni rychlost pro DL i UL. Takze si to muze kazdej priskrtit jak chce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
titus napsal:
Vidim treba taky ze nekdo stahuje ode me a rychlost je desetkrat vyssi,nez mam ja a pritom ma pomalejsi propojeni,tak asi je to v tom poskytovateli,jinak omlouvam se ze se to tu resilo uz hodnekrat.

pochybuju ze by nekdo stahoval 10x vyysi rychlosti nezli mas upload Cool

Anonymní

Citovat
nee,ja myslim ze stahuje desetkrat rychleji,nez stahuju ja a pripojeni ma(alespon co pise)pomalejsi,ale uz sem do toho tak nejak proniknul.Smile je to trochu slozitejsi na pochopeni,to DC++,ale jinak asi fakt nejlepsi.Jo a s nastavovanim rychlosti up-down,ja nic delat nemuzu,ve verzi kterou mam to neni Sad(,jinak dekuji za reakce
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Omezovani rychlosti obyč DC++ nemá, zkus třeba StrongDC++, ale dávej pozor na dodržování rozumných rychlostí na jeden otevřený slot. Mělo by stačit 5kb/s na 1 otevřený upload slot.
pomale stahovanie
perfecto
pašák
pašák

Citovat
Dobry Den.
Chcel by som vas poprosit o radu.Mam doma DC++ Strong rc10 a mam taktiez problem s pomalym stahovanin.Mam symetricku linku 512/512,verejnu IP adresu a Wi fi pripojenie.Neviem si s tym rady,poradite mi prosim?Ja stahujem v priemere rychlostou 5kB.Je mi to divne,pretoze upload odo mna ide zas v priemere 20kB-40kB.Mam aj udelene vynimky v XP firewall a moj poskytovatel by ma nemal nejak brzdit,kedze upload ide odo mna takouto rychlostou.Ako dosiahnut takuto rychlost pri stahovani?Je to trapenie na 5kB.Prosim poradte mi.
Dakujem.S pozdravom Peter.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Rada je jednoducha. Stahovat veci, ktere ma vice lidi a mezi temito lidmi si pomoci odpojovani pmalych zdroju vybrat jen zdroje rychle.

Strong navic umi segmentove stahovat, takze by to melo navic jednu vec tahat az od deseti lidi najednou...ovsem je to stale za predpokladu, ze deset lidi tu jednu samou vec ma a jeste maji volne sloty.

pašák
pašák

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Rada je jednoducha. Stahovat veci, ktere ma vice lidi a mezi temito lidmi si pomoci odpojovani pmalych zdroju vybrat jen zdroje rychle.

Strong navic umi segmentove stahovat, takze by to melo navic jednu vec tahat az od deseti lidi najednou...ovsem je to stale za predpokladu, ze deset lidi tu jednu samou vec ma a jeste maji volne sloty.

Vdaka za radu,ale ja vacsinou taham veci,ktore ma iba jeden,alebo dvaja uzivatelia,takze tam segmenty moc nepomozu.V navode som sa docital,ze je ale lepsie ich vypnut,aby som stahoval rychlejsie.Lebo aj toto,zevraj moze byt dovod pomaleho stahovania.Segmentove stahovanie som teda vypol,ale nepomohlo...
Chcel by som sa este opytat,preco ked dam tahat enjaku mp3,tak mi ju chvilu taha niekedy vcelku v pohode a po chvili mi ubera rychlost az nakoniec mi to niekedy padne a napise "odpojen" Sice nie vzdy,ale niekedy mi to spravi.
Este by som sa chcel opytat,ci by mi nemohol problemy robit aj NOD32?A ci pri aktivovani funkcie "aktualizovat frontu v realnon case" nemoze mrznut pocitac?Mam doma Intel dual core 3.0 a 1024 pamate a uz mi to dva krat zamrzlo.....
Dakujem za pomoc a radu.
S pozdravom Peter
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele perfectoOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pomale stahovani
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.