Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nejde mi nacist Hublist
Nejde mi nacist Hublist
Anonymní

Citovat
Potrebuju pls s necim pomoct, pouzivam strong dc++, v posledni dobe mi nechce zobrazit seznam hubu, adresy (hublistu) mam 4 a vsechny jsou spravne zadany a driv sem se normalne na ne pripojoval. Kdyz dam refresh tak se mi ukaze:
Downloading public hub list (...adresa hubu) a potom se mi zobrazi:
Download failed: Connection timed out (...adresa hubu)
Nevite ls co s tim ?
N3kd0_cz
elév
elév

Citovat
Jakto ze tam je anonym no to jsem psal ja Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele N3kd0_czOdeslat soukromou zprávu
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Popravdě řečeno, Stronga moc nepoužívám. Doporučuji zkusit jiného klienta, nebo otevřít adresu hublistu ve webovém prohlížeči.
Také může být problém v rozbalování hublistů Bz2. Zkus třeba textový hublist - jako třeba ten můj.
Jak jsem taky psal na stránkách, tak mně se stalo, že jsem si před adresou hublistu odklepl mezerníkem mezeru a tím pádem mi to nešlo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
N3kd0_cz
elév
elév

Citovat
Uz mi to jde v pohode, chyba byla jen v tom ze mi nejak blbl firewall a branil tomu Smile No ja na stronga nedam dopustit rychle to stahuje a dobre se s tim dela Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele N3kd0_czOdeslat soukromou zprávu
re
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
ok, tak to ma byt. pro vsechny ostatni - http://dcplusplus.unas.cz/faq.htm - tady je tech moznosti proc neco nefunguje rozepsano vic, takze v pripade problemu doporucuju.[/url]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
veetec
elév
elév

Citovat
uh, taky mam problem s hublistey, u vsech mi to okamzite vyhodi hlasku, ze refused by target machine, je to asi o nejakem spatnem nastveni, predpokladam. Pomuzete?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele veetecOdeslat soukromou zprávu
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Tady už asi fakt nejde vymyslet nic novýho, než to co bylo napsáno o pár řádků výš, popřípadě v sekci FAQ.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Re: Nejde mi nacist Hublist
Anonymní

Citovat
Anonymous napsal:
Potrebuju pls s necim pomoct, pouzivam strong dc++, v posledni dobe mi nechce zobrazit seznam hubu, adresy (hublistu) mam 4 a vsechny jsou spravne zadany a driv sem se normalne na ne pripojoval. Kdyz dam refresh tak se mi ukaze:
Downloading public hub list (...adresa hubu) a potom se mi zobrazi:
Download failed: Connection timed out (...adresa hubu)
Nevite ls co s tim ?
Nejde mi nacist Hublist
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.