Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď S.O.S!!Jsem na nervy!!!!
S.O.S!!Jsem na nervy!!!!
Ivette
Anonymní

Citovat
Prosím vás poraďte mi někdo!!! Jsem jenom obyčejná ženská a 100%tomu nerozumím...!!Do nedávna jsem měla DC++....normálně jsem uměla stahovat, našla jsem si vše co jsem potřebovala....pak nám, ale z ničeho nic přestal jít.Proto jsem si stáhla DC++Strong.Nastavila jsem vše podle návodu,ale stejně mi to nejde....!!!Otevřu si jakýkoliv hublist a vše je ještě v pořádku....Dokonce si otevřu i kdejaký hub, ale pak už mi to nehledá a když se chci aspoň k někomu připojit, tak mě to nepřipojí.....chvíli tam je připojuji, ale za chvíli čas pro připojení vypršel.Přepnula jsem se z Passiva do Activa, ale ani to nepomohlo.Už fakt nevím, co s tím......:-(Ip adresu mám taky správně.......na sdílení jsem si vybrala soubory asi o 10GB a upload slotů jsem si nastavila 10.

Prosím, napište co nejdříve....!!!Díky...
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Pokud jsi passive, tak vyplnit zadnou IP nepotrbujes.

Vzdycky kdyz neco slo a pak to nejde, tak mam podezreni bud na firewall a nebo jeste pravdepodobneji, ze v tom ma prsty sit a nebo provider.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.