Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Problem s routrem???
Problem s routrem???
VanJeg.CZ
Anonymní

Citovat
Možná tu už tenhle dotaz zazněl,ale asi jsem nebyl schopnej ho najít. Mam poslední verzi Dc++ strong, čili RC10 a kompa taky good s XP, i připojení přes ADSL je dobrý,ale má to háček. Když stahuju strongem nějaký soubory,tak se mi většinou zhroutí připojení,ale takovým způsobem,že nespadne connect na routeru. Příklad komp č 1 připojen k Internetu-surfuje, komp č 2 připojen k internetu-stahuje v DC, oba jsou napojeni na routr(místní síť),připojený na ADSL. U kompu č2 se zastaví všechny downloady a uploady v DC,nedostanu se na net. Komp č1, stále je připojen a na funkčním internetu. Kde je problém? Nejhorší je,že v tom není ani žádná pravidelnost,jednou to spadne po 60MB a po druhý po 500MB,nebo taky 150... Musím vytáhnout ze zásuvky routr a restartovat pc2,dost na nic,hlavně třeba by to člověk chtěl nechat běžet a dělat něco jinýho,než vytahovat a zandavat routr a restartovat PC ffurt dokola. Za každou odpověď a radu předem Dík
Anonymní

Citovat
Podle me je nejaka hardwarova chyba v routeru, i kdyz docela dost divna. nevim jestli ten router ma vic vystupu pro RJ konektory (jako treba moje AP ovislink), ale jestli jo, tak bych zkusil dat pred router switch a napojil bych to pak do routeru.
Problem s routrem???
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.