Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Connection timeout
Connection timeout
xxx.ronin
Anonymní

Citovat
Neinstaloval jsem si DC++ verze 0.666,jsem passive,můžu vyhledávat, všechno, ale když chci od někoho něco stahovat (slot má volný),napíše se mi connection timeout a pak se to zkouší připojit znovu,takhle pořád dokola a bez výsledkusad: . Nevím co mám dělat...Za rady předem děkuji :
Vojta-Travis
Anonymní

Citovat
Mám stejnej problém...DC++ 0.68
když chci stáhnou nějaký soubor se mi bud zobrazi connection timeout a nebo no alots aviable...
vím že ten od koho stahuju je active (nemá tam tu zed)...a u slotu má většinou nulu...
taky vím že já sem pasive,páč mám u sebe tu zítku...a v nastavení mám u Destripcion: P
lámu si s tím hlavu strasně dlouho....mám ADSL 512/128 a každej tejden se mi obnovuje (vyprazdnuje a zvyšuje rychlost)....ale furt to dělá tohle
Sad co s tím je?
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Pokud vám to něco najde, tak se od těch lidí většinou dá stahovat. Hub by vám nikdy neukázal vyhledané soubory u lidí, od kterých by vám z hlediska passive/active nešlo stahovat.

Další věc jsou sloty. Pokud má slotů 0, tak to samozřejmě znamená, že od něj stahovat nejde!

Connection timeout mi to taky hází u spousty lidí. Tady není problém v nějakém nastavení, ale v tom, že se s někým prostě nedokážete technicky spojit. To nastavení dc++ prostě nijak neovlivní. Samozřejmě pokud nemáte mylně zaškrtnuto Active.

Jen pro dokreslení...jsem active a na hodně rychlé lince s výbornými pingy a přesto když stahuji filelisty od všech uživatelů na hubu, tak se mi to možná ve dvaceti procentech nepovede, i když mám předpoklady to stáhnout od všech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
connection timeout
rUdEbOy
Anonymní

Citovat
caute, jsem active s verejnou IP pres wifi a odnedavna (predtim vse fungovalo ok) mi nejde vyhledavat, u VSECH downloadu mi to haze connection timeout. ve FW mam rc10 povoleny, zkousel jsem to uz i preinstalovat, ale nic nepomaha. muze mi nekdo pls poradit co s tim? diky
Re: connection timeout
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
rUdEbOy napsal:
caute, jsem active s verejnou IP pres wifi a odnedavna (predtim vse fungovalo ok) mi nejde vyhledavat, u VSECH downloadu mi to haze connection timeout. ve FW mam rc10 povoleny, zkousel jsem to uz i preinstalovat, ale nic nepomaha. muze mi nekdo pls poradit co s tim? diky

omezeni poskytovatelem od koho mas net ... pokud mas verejnou ip firewal ok, takhle se to chova dyz si pasiv takze omezeni portu Surprised

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.