Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hlaska z hubu
Hlaska z hubu
llemax
člen
člen

Citovat
tucroisguoirelou because fake share.
Je mozne to vysvetlit? dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele llemaxOdeslat soukromou zprávu
fake share
smart
Anonymní

Citovat
to je vykopnutí za sdílení souborů, které nemají smysl - moc velké soubory <1GB, nesmyslné archivy, nemožnost stáhnout filelist, nainastalované aplikace..... atd.
fake share
llemax
člen
člen

Citovat
děkuji.
sdílím směšných 1,74GB,jen hudbu,prošla jsem nastavení a vše vypadá v pořádku,bylo to napsáno v úzkém okně pod main chatem,na začátku bylo admin,jeho jméno a potom ten text,je možné,že by to nebylo určeno mě?Na další pokus se připojit jsem zatím nenašla odvahu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele llemaxOdeslat soukromou zprávu
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Zdravím oblíbenou korespondentku Zelvu Wink
Je možné, že tato hláška není určena tobě. Ovšem pouze v tom případě, že svoji pasivní IP adresu sdílíš ještě s několika uživateli v síti. Něco tam mohl provést někdo z nich.

Proti těmto problémům pomáhá jediná věc. Je třeba se na každém oblíbeném hubu zaregistrovat. Stačí oslovit někoho z Administrátorů, OPů nebo zkusit použít příkaz +regme napsaný do hlavního chatu.

Pokud jde o velikost sdílení, tak na spoustě hubů stačí 1GB.

Na tomto hubu pronovacky.no-ip.info stačí třeba jen 50MB.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Když nejde o život...
llemax
člen
člen

Citovat
Dík za odpověď.Nutná přeinstalace PC,pár dní i bez netu,není DC,není sdílení,ale bude nějakou chvíli pokoj ode mne.Ale fakt jen chvíli Very Happy ,protože já to nevzdám. Ať se ti daří Very Happy
Hlaska z hubu
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.