Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Connection timeout
Connection timeout
LokuS
Anonymní

Citovat
Zdravim!
Z niceho nic se mi kdyz zacnu stahovat obejvi: connecting... a pak connection timeout . Nekde jsem cetl, ze je to proto, ze je hub vypnuty, ale me to delaj vsechny huby!!!

Diky LS
?
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Pockej, tohle hlaseni se ti objevuje:

kdyz se snazis pripojit na hub?

nebo uz na hubu ses a objevi se ti to kdyz chces od nekoho stahnout seznam souboru?

a nebo kdyz od nekoho chces stahnout uz konkretni soubor?

jo a funguje ti vyhledavani?

Predbezne jako vzdy si troufam tipnout, ze by to mohlo byt bud firewallem a nebo zvolenym Active kdyz ses passive.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Chip
Anonymní

Citovat
REkl ybch ersp troufam si rict ze to bude jednoznacne tim ez si passive a stahujes od passiva.To ze je uzivatel passiv poznas tak ze u ikonky typu pripojeni zed.
přerušení
KOCUR
Anonymní

Citovat
chápu to tedy tak že nelze stahovat passive-passive, a jak poznám že mám být active nebo passive. díky
a ano stává se mi to když se snažím připojit k někomu a stáhnout si jeho seznam
Pass
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Vše podstatné je řečeno v sekci nastavení, hlavně význam nastavení pasive / active. http://www.dcplusplus.unas.cz/dc-nas.htm

2 zásady:

Active můžou být ti, kteří mají veřejnou IP adresu. Passive jsou v podstatě všichni ostatní.

Passive se opravdu nemůže spojit s druhým passive uživatelem. Dvě zbývající možnosti jdou (A/P; A/A)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Connection timeout
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.