Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď nefunguje vyhladavanie
nefunguje vyhladavanie
Gissmo
člen
člen

Citovat
v poslednej dobe mi prestalo fungovat vyhladavanie konkretneho suboru zo zdanim nazvom na hub sa pripojim ale ked dam hladat nejaky subor tak mi to tam vyhody len nejaky textovy dokument tak isto sa nemožem pripojit jednotlivo na userov kamarat ma ten isty problem dakujem za rady mám strong dc++
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GissmoOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Koukni se do mainchatu co ti to pise. Na nekolika velkych hubech je totiz vyhledavani povoleni jen jednou treba za 3 minuty. Nekde neemuzes hledat pokud nemas registraci...atd. Najdes to vysvetleno jak v tom txt souboru, tak se ti to vypise v mainchatu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
nefunguje vyhledávání
verry
Anonymní

Citovat
Mě taky poslední dobou nejde nic najít,přeinstalovala jsem si celé DC++ ale furt mi to nic nenachází.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Jestli ti nepomohly rady z FAQ tady ve fóru, tak zkus na stejném počítači použít jiný způsob připojení. I kdybys měl(a) ze šuplíku vyndat a nainstalovat modem a nastavit pro dc++ passive.

...a uvidíš jestli za to může poskytovatel a nebo ne.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.