Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stahování filelistů
Stahování filelistů
Toly
elév
elév

Citovat
Potřebuju pomoci, jak dokážu stáhnout filelist když jsme oba dva pasivní?
Pokud se přepojím jako aktivní, mohu stahovat filelisty od kohokoliv, a on ode mě, ale mám pak problémy ve vyhledávání, pokud se zapojím jako pasivní, vyhledávám soubory v pohodě, ale zase nemůžu stahovat filelisty. Háže mi to chyby: Není od koho stahovat.
Díky předem za jakoukoliv dobrou radu
Toly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TolyOdeslat soukromou zprávu
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Passiv od passiv nic nestáhne. To prostě nejde.

Ja mi zvláštní proč by ti nemělo fungovat vyhledávání, když ti funguje stahování i odesílání....

Jde samozřejmě něco vyhledat jako passiv a pak si stáhnout filelist jako activ, ale to se mi zdá docela dost krkolomné.
Podle mě je nějak špatně nastaven active mód. Možná by se vyplatilo použít nějakého jinéhi (i staršího) klienta, kde to nastavení pro active bylo snazší. Nastavení "direct connection" není leckdy bezproblémové.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Toly
elév
elév

Citovat
Tím problémem je Kerio, dokázal jsem to vyřešit nakonec. Připasivním módu nereaguje, při aktivní módu blokuje přístup
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TolyOdeslat soukromou zprávu
Stahování filelistů
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.