Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď TTH
TTH
ferko
Anonymní

Citovat
presiel som na CZDC++ 0.666 a ak dam hladat iny zdroj suboru tak mi to vyhladava len podla TTH-co nieje moc vhodne hlavne pri mp3.ked pustim CZDC++ 0.403 vse je ok.
Dik za radu Razz
TTH
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
No, to je pravda a nic se s tím asi neudělá. Stejně to funguje i u Stronga.

Ovšem určitě nemáš pravdu v tom, že to není vhodné.
V případě, kdy jsi potřeboval najít náhradní zdroj pro již roznastahovaný soubor, tak jsi ho mohl napojit pouze souborem s identickým TTH. Určitě se ti to nemohlo podařit se souborem s jiným TTH.

Jestli chceš najít pouze nějaký náhradní soubor stejného jména, tak se asi budeš muset smířit s tím, že zadáš do nového vyhledávání jeho jméno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
Chip
Anonymní

Citovat
V advanced zkus vypnout search for the files with TTH root only as standart
Mr Kobliha
Anonymní

Citovat
Zdravim, mam takovej, problem (to asi dost lidi tady;-)):
Mam Strongdc, vcera mi hodil chybu a spadl a ve fronte souboru se objevily soubory, ktery uz sem mel stahly predtim a soubor, ktery sem prave stahoval tam nebyl (v tempu ale je). Da se na nej nejak navazat?
dik za pomoc
Strong
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
To je zvláštní a docela mě to i mrzí, protože Stronga teď používám a jsem spokojen. Je tedy pravda, že stahuju v podstatě jen filelisty.
Můžete mi napsat, jaká verze Stronga to dělá? Já bych pak zkusil položit otázku u zdroje.

A nebo to vlastně můžete zkusit sami. Ofic fórum Stronga je zde[url] http://strongdc.berlios.de/forum/[/url]. Autor je Čech (což asi víte) a hlavně zprávy o problémech programu určitě čte!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
TTH
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.