Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Porada
Porada
Diena
Anonymní

Citovat
Co znamená,když se mi při stahování napíše,že Nemám volné sloty?
Re: Porada
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Diena napsal:
Co znamená,když se mi při stahování napíše,že Nemám volné sloty?

kazdej kdo se pripoji dava k dispozici urcitej pocvet upload slotu kterej si nastavujes v klientovi to je kolik lidi muze od tebe najednou stahovat , pokud ten pocet lidi stahuje a zabira vsechny sloty napise to dalsimu uzivateli co by chtel stahovat ze nejsou volne sloty a tudis musi pockat dokud se neuvolni to plati i v tvem pripade.

Najeď si ve frontě (ikona složka se zelenou šipkou a hodinama, případně zelené kolečko se šipkou nebo klávesová zkratka Ctrl+D) na soubor a pravým dej "hledat jiné/alternativní zdroje". Otevře se okno hledání a v něm budou zobrazeny stejné soubory jako ten, který hledáš. Nalezené soubory se samy přiřadí do fronty a pokud se někdo odpojí a nebo nemá zrovna volný slot, stahování se rozjede od někoho, kdo bude mít slot volný - nemusíš čekat na původní zdroj, až se znovu připojí nebo až se mu uvolní slot. Stahování naváže tam, kde skončilo.
Občas se stane, že nefunguje přiřazení do fronty - v tom případě použij volbu "stáhnout do" na pravém tlačítku myši. Pokud je soubor shodný, nabídne ti menu přímo soubor i s cestou, stačí pouze odkliknout.
Nejvýhodnější je hledání jiných zdrojů podle TTH - najde maximální množství výsledků - zobrazí všechny soubory se stejným obsahem, byť jsou jinak pojmenované.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.