Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď nechodí,nechodí,nechodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nechodí,nechodí,nechodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymní

Citovat
Mám nově nainstalovaný CZDC++0.666(I) a za celý cen ho nemůžu rozchodit.Mám OS WIN-XP Profesional se servis pack-2.Ve firewalu je povolena výjimka pro CZDC++ a uživatel je pasivní.Přesto nevím co s tím.Když klepnu na připojit nestane se vůbec nic.Stalo se mi,že při laborování s tímhle programem jsem ůplně vypadla ze sítě a počítač se vypnul a to ještě nikdy předtím neudělal.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
S tím vypnutím je to dost zvláštní. Nicméně zkusil bych ještě dvě věci.
- použít jiného klienta. třeba obyčejné dc++
- zkusit úplně vypnout firewall. kdyby to začalo fungovat, tak přejít třeba na firewall od firmy Kerio

Anonymní

Citovat
Zkoušela jsem obojí a nic.Mám disk na dva oddíly a nejdřív jsem mělaCZDC++ na E a potom na C a nic.Když program nainstaluju a pošlu ho do C/program files tak ho potom v seznamu-přidat odebrat programy- nikdy nenajdu zapsaný je to normální?Nemá QUICK ještě nějaký vlastní firewal který to nepustí anebo externí modem ADSL od telecomu to třeba nějak zachytává?
nechodí,nechodí,nechodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.