Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď prooč to jede tak zatraceně pomalu
prooč to jede tak zatraceně pomalu
HardCore
Anonymní

Citovat
Stuhuje mi to hrozně pomalu, jsem připojen na wifi a tak rychlost docela dobrou ale DC++ mi de hrozně pomalu, jak vyhledávání tak stahování, nejvíc jsem zatím stahoval max 2kb/s a to se spíš pohybuju okolo 600b/s a to jak uznáte je hodně nesnesitelný, co mám dělat, v cem je problém?
Re: prooč to jede tak zatraceně pomalu
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
HardCore napsal:
Stuhuje mi to hrozně pomalu, jsem připojen na wifi a tak rychlost docela dobrou ale DC++ mi de hrozně pomalu, jak vyhledávání tak stahování, nejvíc jsem zatím stahoval max 2kb/s a to se spíš pohybuju okolo 600b/s a to jak uznáte je hodně nesnesitelný, co mám dělat, v cem je problém?

1. rychlost na vyhledavani nema vliv jen je urcien interval jak rychle po sobje muzes hledat tj. kuli hubsoftu
2. tohle tu resime v kazdem druhem prispevku mas dve moznosti
a) segmentove stahovani , pozor neni ale vzdy uplne efektivni
b) dat si tu praci a opravdu hledat zdrojeco maji rychli upload

dnesni dobe vsichni cekaj ze jim to hned pujde a bude to stahovat rychle ale nikoho nenapdane se trosku snazit , hold kdyz protistrana ma modem tesko se bude rychle stahovat nebo kdyz protistrana ma 30 slotu a vetsinu obzazenejch taky to pujde pomalu tohle sice resej segmenty scitanim ale zas pak nikdo nema volne sloty pac je segmenty furt zabiraji, pamatuju doby kdy kdyz sem neco chtel tak sem nejdriv prolez xx hubu a zkouzsel dokud sem nenasel nejrychlejsi zdroj ... dnes uz tohle nikoho nenapadne ale vem si to jak je to uzasne ze to az takhle muzes ovlivnit coz jine p2p site neumoznuji, kdyz budes mit trochu snay casem budes mit takovou praxi ze vse budes v pohode tahat na max sve download linky Cool

Big Boss
Big Boss

Citovat
Taaak taaak. Ja mam mega linku a stahujem 105 kB a to takmer vzdy - z 99 percent stahujem maximalnou rychlostou. Takze sa to da.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.