Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! VAROVáNí
VAROVáNí
Ivo Pátek
Anonymní

Citovat
toto sem sice nepratří ale chci touto cestou VAROVAT lidi pohybující se na DC, pozor n a člověka co si říká Gandallf nebo Admin.Carodej, nebo Caryfuk.... skutečným jménem Jiří Koblížek, ICQ 168-644-849, je to zloděj, který ze sebe dělá chudinku, něco si od Vás půjčí, pak to půl roku nevrací a nakonec Vám začne vyhrožovat že vás odřízne od netu. také pozor jeho oblíbená písnička poté co si od Vás cokoliv půjčí (v mém, případě DVDs za cca 4000, další případy: 4500kč od jednoho človíčka z DC a podobné narazil jsem řádově na desítky takto podvedených lidí) "ach já chudáček jsem v nemocnici" popřípadě "jsem v nemocnici a je to moc špatný" a nebo ještě lepší že je v nemocnici a umírá na rakovinu.

chci požádat aby administrátoři tento příspěvek nemazali, protože skutečně nechcu aby mu na to ještě někdo skočil, už Nás bylo dost.

a dále doporučuji, u koho tenhle "člověk" dělá OP nevěřte mu a za žádnou cenu mu nesvěřujte peníze, ani jine cennosti.

na první pohled při seznámení působí tento "člověk" relativně důvěryhodně, ale opak je pravdou.

děkuji.

více informací na webmaster@mkfilms.cz popřípadě kdo jestě byl podveden, ať se mi ozve, chystá se něco jako "konečné zůčtování" protože mí přátele mi zjistili jeho kompletní adresu,a insignie, tudíž se chystá podání hromadné žaloby za krádež a podvod (celková suma, zatím činí v přepočtu cca 35000kč)
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
hmmm, zajímavé. nemažu a tak nějak zatím doufám, že se nejedná o stejného člověke se kterým jsem byl na jednom opchatu. v případě, že jo, tak věřím, že podá důvěryhodné vysvětlení...

Gandallf
Anonymní

Citovat
Vazeni,
dovolte mi abych reagoval na tuto pomluvu. Tento clovek u ne provozoval svuj herni server. Pozdeji jsme se nepohodli a jelikoz se tento ´´uzivate´´ dc neumel chovat bylo mu odebrano OP a i dalsi vyhody. Pozdeeji se zacal mstit a vymyslet si na me ruzne podvodne prohlaseni , jenom aby uskodiml me povesti a vyziskal si tim jakousi satisfakci. Upozornuji ze proti tomuto individuu jiz provadim pravni kroky a pripad jiz setri policie ČR.

S pozdravem Gandallf
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
A je to. Prostor byl dán, obrázek si můžete utvořit (jestli vůbec chcete) - vlákno zamykám Wink

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.