Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď co je teda lepší
co je teda lepší
Pavel Tomis
člen
člen

Citovat
Trochu jsem uklidnil hormony, a tak se ptám Když jsem z mé strany passívní tak je to s těmi sloty z mé strany horší. Nebo je to špatné z důvodu že ten od koho chci stahovat je passivní. A jak jsme oba dva passivní?? Kdybych byl activní (a to není problém) zlepší se to s těmi sloty?? To bych potřeboval vysvětlit. Ana doporučení abych hledal náhradní zdroje to jsem taky dělal. Nejvíc mě přivádí do zuřivosti jak něco stahuji jsem třeba v polovině a ono to klekne a napiše že neni volny slot. To mě taky zajímá. Tak půlku programu který stahuji je slot volný a potom ne.Tak potom to musí ten od koho to stahuji vypínat. Ale jinak díky Tobě že si dáváš semnou tu práci a komunikuješ se mnou.

diky Pavel

PS. tak to jdu opět zkoušet. Důchodci nemají co dělat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Pavel TomisOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
re
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Proto jsem tuhle stránku dělal, aby se tu řešily problémy tohoto typu.

Sloty: je to popsáno v sekci nastavení, ale shrnu to. Když je člověk passive, tak může stahovat jen od active uživatelů. Těch je míň, jsou tedy vytěžováni hlavně od passive uživatelů a častu právě nejsou sloty. Aktivní uživatel může stahovat od všech a tak má daleko větší šanci si něco stáhnout. Hlavně pasivní mají často volno.

Když dáš něco vyhledat, tak se ti vůbec nezobrazují soubory od pasivních uživatelů, protože to nemá smysl. Takže ty se snažíš vždy stahovat jen od active.

Když se ti stahování přeruší, tak se buď uživatel úplně odpojil od dc++ nebo ti to třeba jen shodil, protože potřeboval ten slot pro někoho jiného. To se ale moc nestává.
DC++ ale umí napojovat roztahaný soubor, takže časem se to povede.

Jestli můžeš být active a opravdu máš od providera veřejnou ip, tak není nad čím přemýšlet. Zvolit active, vyplnit ip adresu, porty nechat volné a hurá na to. Poznáš hned tak 75% zlepšení Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
co je teda lepší
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.