Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Crashing Stronga DC
Crashing Stronga DC
sakal666
elév
elév

Citovat
Zdar vsichni, nevím jestli mi nekdo budete moct pomoct, ale v poslední době mě často padá Strong DC, mam RC9f2, anglicky. Vždycky mě to napíše že Strong je crash atd. a že program nemuže najit proč a že je nutné vypnout stronga.
Někdy je to během deseti minut i dvakrát !! Hrm A jindy běží třeba den, dva v pohodě. Tak nevím jestli si mám stáhnout nějakou lepší, vyšší verzi, nebo mám taky občas problém s Ramkama, dva sloty celk. 768 MB DDR 400. Sem si projel kontrolní disketou a našlo mě to nějaké chybné sektory, či co ? Smile) a XP profi SP2 jsou na to docela choulostivý. Tak nevím čím bych měl začít Sad( . Kdyby ste někdo o tom chtěli pokecat, nebo mi nějak dobře poradit Wink, tak mi když tak napište Smile . Díky nerad bych dělal zbytečné procedury :-B.
Kiksy, cusy, zdar K. ali. Sakal666
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sakal666Odeslat soukromou zprávu
Re: Crashing Stronga DC
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
sakal666 napsal:
Zdar vsichni, nevím jestli mi nekdo budete moct pomoct, ale v poslední době mě často padá Strong DC, mam RC9f2, anglicky. Vždycky mě to napíše že Strong je crash atd. a že program nemuže najit proč a že je nutné vypnout stronga.
Někdy je to během deseti minut i dvakrát !! Hrm A jindy běží třeba den, dva v pohodě. Tak nevím jestli si mám stáhnout nějakou lepší, vyšší verzi, nebo mám taky občas problém s Ramkama, dva sloty celk. 768 MB DDR 400. Sem si projel kontrolní disketou a našlo mě to nějaké chybné sektory, či co ? Smile) a XP profi SP2 jsou na to docela choulostivý. Tak nevím čím bych měl začít Sad( . Kdyby ste někdo o tom chtěli pokecat, nebo mi nějak dobře poradit Wink, tak mi když tak napište Smile . Díky nerad bych dělal zbytečné procedury :-B.
Kiksy, cusy, zdar K. ali. Sakal666

to je problem spis pro ofic forum stronga nez pro tohle http://strongdc.berlios.de/forum/

elév
elév

Citovat
Jo dik Smile zkusim, snad pochodim Smile ale kdyby přece jen někdo tak můžete i zde Smile) cus K. Sakal666
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sakal666Odeslat soukromou zprávu
STORM
Big Boss
Big Boss

Citovat
Hnusny strong sem tam proste pada. Aj mne sem-tam padne uplne z nepochopitelnych dovodov. Vacsinou je to sice vtedy, ked prekroci zatazenie tak 400 MB RAM. Tebe sa moze stavat to, ze mas vadnu RAMku, ako si pisal, a ked strong v nej dosiahne velkostou na urcitu adresu, tak to hodi chybu a padne ti to. V tom pripade pomoze externy program na testovanie hardwaru, ktory sa ale zhana dost tazko. Skus si vsimnut, kolko ti strong zere pamate ked padne a pravdepodobne zistis, ze je to vzdy skoro rovnaka hodnota pri kazdom pade.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.