Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď dotaz
dotaz
Pavel Tomis
člen
člen

Citovat
Už nevěřím tomu , že ty programy fungujou. Sedim u nich celé dny a noci, a pořád dokola nejsou volné sloty!! Tyto programy jsou akurát dobré na to aby se člověk podíval co te druhý má ve složce. takže nashle. Vymazuji to z počitače. Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Pavel TomisOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
:)
nomatch
Site Admin
Site Admin

Citovat
Určitě nemáš pravdu, ale jestli ses už rozhodl, tak vyraž třeba na Kazaa Bittorrent nebo Emule.

Sloty jsou obecně trochu problém zvlášť u passive uživatelů, ale ještě se mi snad nestalo, že bych si nestáhl co jsem potřeboval. Něco trvalo 3 měsíce, něco tři minuty.

Pokud můžu ještě dát poslední radu, tak větší šanci něco stáhnout máš na zahraničních hubech, protože tam je více uživatelů Active.

Je taky třeba občas zkusit, jestli někdo nemá ten samý soubor - funkcí hledat náhradní zdroje.

Jsem přesvědčen o tom, že DC++ je ten nejlepší Peer to Peer systém.

Howg.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele nomatchOdeslat soukromou zprávu
tatranka
Anonymní

Citovat
jo doporučuju nějakou kazzackou modifikaci , zadarmo nikde tolik programu jako kni nedostanes ... spyware a adaware .. a pokud chces ceskou jajsne kazza.cz hehe nova 3kova verze jen za 100ku nebo za 50kc .. a je to naprosto legální chápete Smile je sice nezakone porusovani autorskych prav ale kdyz to delate prez 3kovou ceskou kazzu tak je to legální LOOOOOOOOOOOOOL Very Happy
dotaz
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.