Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Fungování DC++
Fungování DC++
Oxiom
Anonymní

Citovat
Prosim o pomoc a o názor všechny co si todle přečtou.
Používám DC++ už přes rok a nikdy jsem s jeho fungováním neměl problémy. Mám ADSL router od Tiscali a jelikož jsem chtěl zkusit být active tak jsem přehrál firmware - dobrý - sice aktivní jsem stále být nemohl (provider by na mě musel nasměrovat port - a do toho jsem radši nešel, pže vim jak se jde po lidech co sdílej na P2P sítích). Takže jsem si stále vesele stahoval jako Pasivní uživatel (převážně na švédskejch hubech - podle mě the best).
A asi před 3mi týdny se to stalo. Najednou se nemůžu připojit na víc než na dva huby - a nezáleží kolik mám upload slotů a jak velký share. Připojim se na dva a hotovo - vyhledávat můžu ale nemůžu stahovat ani filelist a o ostaním ani nemluvě. Prostě zasekaný. Zkoušel jsem různé typy klientů - ale u všech to bylo stejný - nefunguje mi ani Edonkey, Bittorent.
Takže jestli někdo víte čím to je - poradte mi - osobně si myslím, že mi bud provider něco zablokoval (jeden klient mi hodil hlášku že mám problém s NAT nebo NAPT tedka nevim) nebo se mi posral firmware - ale to by mi zase nechodil net vůbec.
Co mám dělat aby mi to zase šlapalo jako dřív?
Providerovi přeci nemůžu zavolat že mi nechodí DC++?
Pomozte prosím. Díky moc
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Ja to vidim na omezeni ze strany providera. Je mozne, ze zablokoval nizkou radu portu (do 1024). V bittorentu se da nastavit ruzny port, tak zkus neco mezi 50000-52000. Pokud to bude slapat, tak mas asi smulu. U DC++ muzes zkusit huby, ktere maji alternativni porty. Maji to vetsinou uvedeno v popisu hubu (alternate port xxxx).

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.