Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď hledani jinych zdroju
hledani jinych zdroju
kamomil
člen
člen

Citovat
pls poradte.......kdyz dam stahovat NECO...ulozi se treba ze je 50 zdroju....kouknu druhej den .....pripojenejch je napr 20 zdroju....tak dam hledat jiny zdroje......najde se 150 lidi...stahnout do......ale ty nove nalezeny zdroje se mi do fronty nepridaj....porad je ve fronte jenom tech 20 lidi....mam nove stahlyho stronga 1.00 RC10 a predtim mi to na strongoj nedelalo....nevite co stim?....predem dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kamomilOdeslat soukromou zprávu
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Zkus u vyhledaneho souboru volbu "Ulozit do ..." a dej tam cestu, kde mas ulozeny ten puvodni soubor. Zdroje by se mely nacist (pokud uz nejsou v tech 20-ti).

kamomil
člen
člen

Citovat
zadny ulozit do v nabidce pri vyhledavani novych zdroju nemam......a jestli ste myslel stahnout do....tak to se psal ze nepomohlo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kamomilOdeslat soukromou zprávu
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Tak to fakt nevim ? Nemas treba nekde omezeno maximalni pocet zdroju ? Zkus se pohrabat v nastaveni.

Pokud ten problem nevidim na obrazovce, tak se mi tezko radi Sad

Citovat
Hele, ja mam totál stejnej problém, původně sem měl cca 120 zdrojů, druhej den to kleslo na cca 40 zdrojů, ale když dám hledat jiné zdroje, tak to najde 110 lidí, dám uložit jako (samozřejmě ten původní nedotaženej soubor) a počet uživatelů zůstane pořád těch cca 40 a nezmění se to.
ale když to dám uložit jako něco jinýho, začne se to stahovat zas od začátku, ale hned s těma cca 110 lidma

SDC++ 1.0 RC8

pokud už někdo víte odpověď, prosím kopii na
milan.klima@akuma.cz

Díkes
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
urcite je nekde v nastaveni volba pro maximalni pocet zdroju.
taky pak zalezi jestli je na hubu tolik lidi, co to momentalne sdili.

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
urcite je nekde v nastaveni volba pro maximalni pocet zdroju.
taky pak zalezi jestli je na hubu tolik lidi, co to momentalne sdili.

simtě, takový nastavení asi ne Smile, já sem to zkusil jinak,

nedal sem stahovat celej ten sbalenej seznam, ale po rozbalení sem si označil skupinu lidi a dal sem stahnout a uz se mi do fronty pridali, takze OK, ale skoda, ze se nedchnyaj dat vsichni najdnou, ale pocastech cca 30zdroju ... Sad

jinak sem nenasel jinej zpusob
hledani jinych zdroju
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.