Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď StrongDC++ RC10 a uploadování nedotažených souborů!!!!
StrongDC++ RC10 a uploadování nedotažených souborů!!!!
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Takže, vzhledem k tomu, že se divení vystrašených userů množí nejen na zdejším fóru, ale i na hubech, tak to zde shrnu.

Strong RC10 má novou vlastnost, která umožňuje uploadovat PŘI ZAPNUTÉM SEGMENOVÉM STAHOVÁNÍ soubory, které právě stahujete a ještě tudíž nejsou kompletní. Strong v tomto případě nabízí ostatním jen dokončené segmenty z těchto souborů.

Tyto nedokončené soubory se ovšem nevyskytují ve vašem filelistu a nemusíte mít tudíž obavu, že dostanete kick za *.dctmp

Trocha historie: Je to princip Bittorrentu, kde se vlastně také sdílí nekompletní soubory (princip "Peer" - "Seed" už má soubor kompletní). Prvně to pro DC použil myslím ReverseConnect.

Naposledy upravil (CSSR)Seek-- dne so duben 01, 2006 7:41 am, celkově upraveno 1 krát.

Anonymní

Citovat
no jo ale co potom Fake?rek bych ze to je ten pripad za ktery uz jsem nekde dostal ban.stahoval jsem stahoval a nevsim sem si ze stahuju neco jineho.a nekdo to ode mne sosnul a bylo to-(
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Pokud nesdílíš komletní fake soubor, tak tě nikdo nevyhodí. S touhle vlastností Stronga to nemá nic společného.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
StrongDC++ RC10 a uploadování nedotažených souborů!!!!
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.