Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kolísání Rychlosti + PODROBNE INFORMACE!!!!
Kolísání Rychlosti + PODROBNE INFORMACE!!!!
Kubass6
Anonymní

Citovat
Moje udaje:
Rychlost stahovani dat: 167.7 - 200 KB/sec
Rychlost připojení k Internetu: 1.3 Mbps - 2 Mbps
Rychlost odezvy (PING):
min: 12,897 ms, max: 15,719 ms, průměr: 14,127 ms
Strong DC++ v 1.00
Kdyz zacinam stahovat tak se rychlost stahovani pohybuje na nejakych 20kb/s, postupne se snizuje na 5kb/s - na 500b/s (!!!). Nekdy Strong zahaji segmentove stahovani a to rychlost vyskoci na 200kb/s a po chvili zase spadne. Muze tohle kolisani rychlosti byt forma omezovani od poskytovatele nebo je to v necem jinem???
Re: Kolísání Rychlosti + PODROBNE INFORMACE!!!!
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
Kubass6 napsal:
Moje udaje:
Rychlost stahovani dat: 167.7 - 200 KB/sec
Rychlost připojení k Internetu: 1.3 Mbps - 2 Mbps
Rychlost odezvy (PING):
min: 12,897 ms, max: 15,719 ms, průměr: 14,127 ms
Strong DC++ v 1.00
Kdyz zacinam stahovat tak se rychlost stahovani pohybuje na nejakych 20kb/s, postupne se snizuje na 5kb/s - na 500b/s (!!!). Nekdy Strong zahaji segmentove stahovani a to rychlost vyskoci na 200kb/s a po chvili zase spadne. Muze tohle kolisani rychlosti byt forma omezovani od poskytovatele nebo je to v necem jinem???

Už se to tu řešilo několikrát, jedna z možností je i provider, jak píšeš, ale může to být i problém potvrzování paketů. Je možné, že druhá strana nezvládá odesílat data a současně přijímat tvé potvrzené pakety a pak rychlost padá dolů. U mě to byl častý problém, protože nemám bohužel tak rychlou lajnu jako ty, ale vyřešil jsem to limiterem ve Strongu na 90% maximální rychlosti. Z tohoto hlediska je tedy težko ti poradit.

(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Je to opravdu popsáno v častých dotazech jak na horní liště v menu, tak v úvodním příspěvku ve fóru.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.