Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak ochránit PC ?
Jak ochránit PC ?
Cybercom
elév
elév

Citovat
Zdravím všechny DCčkáře. Používám DC asi 3 měsíce a za tu dobu jsem měl už tři "havárie" disku. Systémový disk s Windows to vždy přežil bez újmy, ale datový disk v jednom případě hlásil, že není naformátovaný, podruhé byl úplně prázdný a potřetí se ztratila většina dat. Když jsem nepoužíval DC++, tak se mi nic takového nestávalo. Poraďte někdo jak takovýmto situacím pro příště předejít. Mám Windows 2000, firewall Kerio PF 4,2 a CZDC++ 0,666.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CybercomOdeslat soukromou zprávuICQ
o.n.y.x.
kápo
kápo

Citovat
tak to jsem ještě nelyšel.... já mám stronga si dva měsíce a nic se mi zatím nestalo...zkus jinýho klienta a taky zkus jiný op..

Cybercom
elév
elév

Citovat
jiný op.. to jako jiný oper. systém ? Windows XP by asi na Athlonu 850 s 256 MB RAM nešly moc rychle. Jinýho klienta samozřejmě zkusit můžu, ale moc nadějí tomu nedávám. Taky mě napadlo, jestli to neni tim HDD, jestli neni vadnej. Mám ho asi 2 měsíce, předtim to nedělalo. Ten starej disk na kterym mám systém je furt bez chyby.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CybercomOdeslat soukromou zprávuICQ
PPK
Anonymní

Citovat
Muj "stary" disk mam 3.5 roku s tim ze ma nabehano pres 29000 hodin (tvrdi to SMART) a jen CZDC++ z neho nacetlo a zapsalo na nej radove stovky GB dat bez jedine chyby...
Zkus se kouknout co mas nastaveno v setings->advanced->write buffer size, cim vetsi hodnota tim mene casto by melo byt na disk zapisovano (mam 128 kB).
Jo a windows XP na duronu 850 s 256 MB pameti behaj naprosto v pohode a svizne Cool
Jak ochránit PC ?
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.