Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Kick na Hubu Slunicko
Kick na Hubu Slunicko
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
[16:59:55] <SonyLee> nic proti, slysel sem ze se tu kope za nazor ohledne czechteku,mel sem tam znamyho se dvema 5ti letyma detma, nic zlyho sem nikdy nikomu nepral ale tem co odmitaji diskuzi bych od srdce popral prozit si to co ti lidi tam.

[17:01:01] <MioNed> You are being kicked because: rekl sem, ze uz se o tom bavit nebudeme, howg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Muj nazor
iTomB
Anonymní

Citovat
Tak k tomu dodam SonyLee, ze jsi to jen vytrhnul z kontextu a tady mas i zbytek, aby pochopili i ostatni a ne jen plane kriceni do prostoru.
A jak to bylo ve skutecnosti ?
Zabka
Anonymní

Citovat
Tady je neosekana a z kontextu nevytrzena verze Wink

snad nebude vadit, ze je to link na jine forum - ale opisovat to cele nema fakt cenu Smile)

http://www.dchub.cz/forum/viewtopic.php?p=149#149
A pro Admina
iTomB
Anonymní

Citovat
Kdyby jsi si precetl i ty 2 radky poradne, tak by jsi mohl pochopit z toho KICKu, ze to neni za nazor, ale za to, ze odmital ukoncit diskuzi, ktera se nekontrolovane horsila. Byl nekolikrat pozadan o ukonceni - viz odkaz vyse.
Rommel
Anonymní

Citovat
Myslim si ze kazda osoba ma pravo slobodneho prejavu.Pokial sonylee nepouziva vulgarizmy je to ok.Tym ze niekto chce obvplyvnovat main na ktorom nieje nic v rozpore s pravidlami mal by sa hanbit.Odporucam OPom na slunicku prestudovat si aspon ustavu CR.Mam taky pocit ze zostali este v minulom rezime.
Rommel asi nepochopil, tak jeste jednou
iTomB
Anonymní

Citovat
Svoboda projevu je u nas normlani, ale pokud se diskuze blizi nevhodnym smerem, muze ji OP zarazit. A to se taky stalo. Mel pockat az zacnete byt vulgarni a nadavat si?? NE!!!
Rommel
Anonymní

Citovat
Myslim ze ludia si uz nazor vytvorili.A obhajovanie pocinania OPov je tu na dost nizkej urovni.Takze kazdy rozumny clovek mi da zapravdu.A co sa jedna iTomBa : "topiaci sa slamky chyta" . Smile
Rommel :D
iTomB
Anonymní

Citovat
No pekne, ale je mi zahadou, proc ty, ktery tu tak nadava na OP z HUBu slunicko, ktery prohlasuje ze se jich lidi boji (to jsi psal na PM a pri dotazu na MAINu - ptala se za tebe Zabka, se te nikdo nezastal) tam zustavas porad pripojeny?? Copak te tam drzi?? To ze se nas bojis?? Very Happy ty jsi fakt srandista Very Happy.
Mno nevim ceho bych se mel chytat, ja narozdil od tebe stojim pevne na zemi Wink

A mas pravdu ze si lidi nazor vytvorili a az jej sem ci na druhe forum napisou, poznas je i ty. Jen si precti diskuzi na Destroy, kde se SonyLee snazi zamerne poskodit HUB Slunicko a jeste k tomu prikyvne - aaa svoboda slova ze?? no tak si se svobodou slova zacneme rovnou i nadavat (to je vase parketa jak se zda, az tak moc tu svobodu slova prozasujez, ze nevidis kde je jeji hranice)
Rommel 2
iTomB
Anonymní

Citovat
Jo a doporucim ti precit muj prispevek vedle na forum. Aaaaa ja zapomel, to je na tebe moc, vsak to nepotrebujes, mas svobodu slova a informace co ti vtloukl do hlavy SonyLee. No tak to je jina Wink

A neplet si pojmy svoboda slova a porek na HUBu.

Hypoteticka otazka, co by jsi delal, kdyby jsi mel vlastni HUB tak o 500-1000 lidech a nekdo tam prisel a zacal ti nadavat ze jsi blbec, c.. a dalsi neslusna slova?? Jo to by me moc zajimalo Smile
Rommel 2
iTomB
Anonymní

Citovat
Jo a doporucim ti precit muj prispevek vedle na forum. Aaaaa ja zapomel, to je na tebe moc, vsak to nepotrebujes, mas svobodu slova a informace co ti vtloukl do hlavy SonyLee. No tak to je jina Wink

A neplet si pojmy svoboda slova a poradek na HUBu.

Hypoteticka otazka, co by jsi delal, kdyby jsi mel vlastni HUB tak o 500-1000 lidech a nekdo tam prisel a zacal ti nadavat ze jsi blbec, c.. a dalsi neslusna slova?? Jo to by me moc zajimalo Smile
Rommel
Anonymní

Citovat
Kazdy user ktoreho som doteraz stretol a poznal sonylee, mi vzdy povedal ze je to slusny a vazeny clovek.Co o tebe (iTomB) povedat vonkoncom nemozem.Myslim ze by si sa mal nad sebou vazne zamysliet.Oblbovat ludi nepodlozenymi faktami viem aj ja. [2005-08-11 17:36] <MioNed> You are being kicked because: demokracii si hledej jinde, tady si poradek delame sami.
A co sa jedna tejto zalezitosti,len ste potvrdili moje slova. Laughing
Hezky
iTomB
Anonymní

Citovat
Davas mi odkaz na PM, ale odpovedet na mou hypotettickou otazku to neumis. No ja si pockam
ad Fakta
iTomB
Anonymní

Citovat
Ja oblbuju nepodlozenymi fakty?? Jakymi?? Klido napis, jen budu rad a doufam ze odepises i na me dalsi odpovedi.
Ja dal dostatecnej kus LOGu narozdil od Sonyho, kterej ani doted nepochopil, ze ty jeho radky ukazuji jak to nevychytal, kdyz ten KICK neni za jeho nazor, ale za to, ze neprestal s tematem, ktere se ridilo spatnym smerem.
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Zdaleka jsem netusil, že tenhle post zpusobi takovou vymenu nazoru. Byl jsem pozadan o zverejneni a tak to tu je.

Sam nevim o co slo a tohle je pratelskej web, takze muzete pridat par poslednich komentaru a zitra to mazu. Wink

iTomB
Anonymní

Citovat
heh. Tohle je pratelkej HUB ale Admin tu zobrazuje prispevky, ktere umyslne poskozuji Sluni HUB?? No a ted jej chteji jeste smazat?? Hodne zajimave jedani!!
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Jsem nerekl, ze smazu jen reakce. Smazu cely tohle tema se kterym nemam nic spolecnyho. Ta priorita tam byla jen kvuli tomu, ze jsem cekal, ze to nekdo driv nebo pozdejc vysvetli. Stalo se, je to tu uz proto zbytecne. Tecka.

iTomB
Anonymní

Citovat
No vysvetli Very Happy on jsou radsi ticho Very Happy. Takze no comment Wink
Re: ad (CSSR)Seek--
Marlboro
Big Boss
Big Boss

Citovat
iTomB napsal:
heh. Tohle je pratelkej HUB ale Admin tu zobrazuje prispevky, ktere umyslne poskozuji Sluni HUB?? No a ted jej chteji jeste smazat?? Hodne zajimave jedani!!

Nechci do toho příliš zasahovat, ale Seek napsal, že to je přátelský web a ne HUB
citace:
Sam nevim o co slo a tohle je pratelskej web, takze muzete pridat par poslednich komentaru a zitra to mazu.

... a jinak souhlasím se Seekem, že takové topicy na tomto foru být nemusejí. Vaše výměny názorů ohledně kicků (banů) si můžete vyřešit mezi dvěma klávesnicemi (na PM? např.). Já už přečetl spoustu podobných "hádek" na několika hubech, kde si někdo stěžuje na ban a pak se debata rozvine do takových rozměrů, že je opravdu lepší vše vymazat (ne jen některé názory, ale celý topic). Navíc, v téměř každých pravidlech hubů je jeden z bodů, že OP (admin) má vždy pravdu, takže když někde "fasnu" ban, tak to neřeším tímto způsobem, že začnu někde na něčím foru nadávat a urážet, ale přestanu tam holt chodit (můj případ s hubem Phoenix). Toť vše. Howgh.

Zabka
Anonymní

Citovat
Marlboro napsal:

... a jinak souhlasím se Seekem, že takové topicy na tomto foru být nemusejí. Vaše výměny názorů ohledně kicků (banů) si můžete vyřešit mezi dvěma klávesnicemi (na PM? např.).....................takže když někde "fasnu" ban, tak to neřeším tímto způsobem, že začnu někde na něčím foru nadávat a urážet, ale přestanu tam holt chodit (můj případ s hubem Phoenix). Toť vše. Howgh.

Naprosto souhlasim s tim cos napsal - prave proto mne zarazilo, ze se tu objevila hlaska SonyLee - vytrzena z kontextu a mimo misu. Sony svou upravenou verzi pravdy umistil pravdepodobne na vsechny HUBy a fora kam chodi - o tomhle jsme se dovedeli vcera a zareagovali. To ze nezustalo u jedne reakce a debata se ponekud rozvinula uz je vec druha a podle mne ne uplne stastna. Nicmene i mne zarazilo, ze puvodni prispevek tu visel nekolik dni, ale po vyjadreni se bude mazat vse okamzite.

Jinak dobry zpusob, jak se priste vyhnout takovym nechtenym diskusim na vasem foru, je nezverejnovat prispevky o jejichz pozadi nic nevite ( bez urazky - proste jste tam nebyli a ani nemuzete vedet ), protoze priznejte si uprimne - kdyby se nekdo nekde zacal navazet do Vaseho HUBu asi byste taky meli tendenci minimalne vysvetlit o co slo.
ad Marlboro
iTomB
Anonymní

Citovat
citace:
... a jinak souhlasím se Seekem, že takové topicy na tomto foru být nemusejí.

Hmm moc pekne. Tak proc to jsem Administrator umitil?? A Seek psal, ze ani nevi o co slo!!
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Krátce a myslím srozumitelně vysvětlím proč to je pod administrátorským nickem.

Byl jsem požádán o viditelné umístění tohodle zřejmě nekompletního logu. Vzhledem k tomu, že se jednalo a dost aktuální téma a že mě o to požádala pro mě velmi důvěryhodná osoba (ne sonny.lee - neznám ho), tak jsem souhlasil a dal to sem pod administrátorským nickem jako oznámení.

Zpětně uznávám, že je nefér mazat tohle hned po Vašich reakcích. Nechám to tu minimálně tak dlouho, jak dlouhá byla reakční doba odpovědi druhé zúčastněné strany. Možná to tu nechám na stálo. Budiž to je nejen pro mě jakýmsi ponaučením.

iTomB
Anonymní

Citovat
Tak s tim uz mohu jen plne souhlasit a jsem rad ze to takhle dopadlo Wink.
Rommel
Anonymní

Citovat
Neviem preco, ale vy vzdy hladate chybu len na tom druhom ( OPici na slunicku ).Vprvom rade sa musite pozriet na seba.Hlavne ma na vaz zaraza zlomyselnost s ktorou tu narabate.A sustavne na vasom hube urazate meskusenych userov.Je sice pekne ze iTomB chce o tejto veci so mnou komunikovat ale robi to len pre to aby ma mohli BANnut natrvalo. Razz Zaroven chcem podakovat Adminom tohoto fora za nestrannost.Je to vlastnost ktoru si nadovsetko vazim. Smile
hmm zajimave
iTomB
Anonymní

Citovat
tak pokracovani mas zde!! http://www.dchub.cz/forum/viewtopic.php?p=151#151
pro Seeka
iTomB
Anonymní

Citovat
Jak asi zjistis, tak Rommel zde haze dalsi a dalsi nepodlozenej bordel na HUB, ale odpovedet neumi.
Timto te zadam o uzamceni tohoto fora (jak jsi sam podotknul nepatri to sem a bude to odstraneno) a zaroven se bude respektovat to, ze to sem nepatri a smaze se to v budoucnu. Takto aspon budou dalsi prispevky v druhem foru, kde je cely LOG a ne jen vytrzena cast Wink.

Toto zada admin HUBu Slunicko iTomB a pripojuje se i OP Zabka.
konec
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Fórum je zamčeno z prostého důvodu, že se tomuto tématu v daleko větší míře věnuje jiné fórum, takže případné reakce směřujte sem --> http://www.dchub.cz/forum/viewtopic.php?p=151#151

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.