Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď TOP 5 - klient
TOP 5 - klient
Tatranka
Anonymní

Citovat
Hele tak koukam ti na těch tvejch top5 a ehm jako beru to tvujweb twe hodnoceni ale vem si že takove zdc zion i dcdm daleko presahuji funkce stronga ,podle mě bych ho udělal asi takhle (fakt jen podle mě timhle neřikam abys to změnil) 1.zDC 2.zion 3.dcdm 4 - 5 strong nebo idc ale idc spis jako 4 , jo a ještě jkedna věc možná zaujatost ale gofyho bych do top5 fakt nikdy nedal Smile míto něj bych to fakt viděl spíš na BCDC nebo RevConnect Smile) ale to je moje hodnocení třeba se pletu Smile) když užs u gofiho heh a dalších takovejch mrkni na R2++ Smile))heh
Tatranka
Anonymní

Citovat
jo ještě jedna vjec pokud chceš vyloženě objektifní zhodnocení srovnání klientů měl bys udělat tabulku něco jako je tohlecto http://clients.no-ip.com/ či tohlecto http://www.hubdc.org/clients.php atd rozhodně prewiew se da nastavit ve většině a to same stahovani do složek to taky de udělat skoro všude už nevidim v tom že by to už byla přednost klienta Smile viděl bych to na tabulku kde by byl standart + vjeci ktere ti jednotlifí klienti mají navíc Smile
Tatranka
Anonymní

Citovat
do třetice všeho dobrého ještě tady http://www.dslreports.com/faq/6513
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Mno, kde začít...? Wink

Klienti pro OPy - Strong je na prvním místě, protože jsem tak trochu patriot. Ta detekce, kterou nabízí, funguje na 100% a popravdě řečeno, tak raw mám nastaven akorát pro Fakeshare, filelist a slotlocker.

Ziona jak víš jsem ještě neměl čas vyzkoušet důkladně, kupříkladu jsem ještě nezjistil, proč se mi ukazujou ve sloupci uživatelů jen prověření uživatelé? No, to doladím.
DCDM je super a asi by fakt měl být před Strongerm.
zDC má sice spoustu funkcí, ale taky docela dost bugů. Největší opruz Connection timeout - zkouší to pořád, i když má nastaveno, že má např. po 15x skončit. A co je horší, že to pořád vypisuje do chatu. I když je vypnuto hlášení do chatu !!!

Goofy - na tomhle "pubertálním" klientovi se mi líbí, že má poměrně dost možností, jak měnit barevné schéma, pop-up, záložky,atd.. Mám prostě za to, že dost běžných uživatelů spíš zajímá, jak ten jeho klient vypadá, než jaké má funkce.
Proto tam je vlastně i DC:Pro, protože je originální a nabízí prostě něco jiného než ostatní klienti pocházející z DC++
R2++ je podle mě slušný OP klient, ale nějak poslední dobou nefunguje oficiální stránka...

Tabulky srovnání klientů samozřejmě znám, ale nechtělo se mi to dělat stejně. Krom toho jsem vyjmenoval ve vlastnostech klientů spoustu "menších" funkcí, které v těch známých srovnávacích stránkách neberou v potaz. Mně právě připadaj tyhle menší vychytávky zajímavější.
Kdyby to bylo v tabulce, tak by ta tabulka musela mít docela dost sloupečků.

Preview a další hojně využívané funkce jsou tam proto, protože nomální DC++ je prostě nemá a já se snažil vypsat všechny funkce navíc, co jsou v mutacích.

Nesmíš to brát zas až tak do detailů. Celou tuhle stránku dělám hlavně proto, abych upozornil běžné uživatele klasického dc++ na to, že existuje v jiných verzích množství zajímavých funkcí, které dělají z DC++ nejen p2p protokol, ale i zdroj interaktivní zábavy Wink

Na závěr bych měl pro tebe návrh. Jestli se ti chce, tak bys mi mohl poslat top 5 podle tebe a já bych to tam přidal ve smyslu odkazu třeba "Jak to vidí Tatranka" Wink Přece jen máš o fous větší zkušenost a jsem jako obvykle rád, že ses ozval Smile

Anonymní

Citovat
ok tak ja neco sesmolim a pošlu ti to btw. pokud ceš mutace schino našel tohle http://sababadc.6x.to/ he he lolec
jinak tvuj nazor a vyčerpávající odpověĎ beru ses nemusel až tak namáhat Smile
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
o tom klientovi vim, akorat jsem ho nejak nemohl odnikud stahnout. taky phantomDC nejak nejde z webu sosnout...

Anonymní

Citovat
jopi normalka vetšina odnoží časem zaniká nebo se vývoj zastafí ... jen ti nejlepší zůstanou Smile
Tatranka
Anonymní

Citovat
ještě jedna vjec hele udělej ve webu nebo forum nějaké NEW a piš do něj změny ať ti co to tu maj už prolezlé jdou rovnou na jistotu Smile co říkáš? stačí zamklé forum diskuzi kam vždy jen ty připíšeš datum co se změnilo Smile heh sem línnej ne kecam Smile) navrh
Tatranka
Anonymní

Citovat
ještě dvě drobnosti u dDC++ je špatně napsanej odkaz máš tam 2x http:// , a uvažoval sem nad tim mim top5 a řeknu ti asi tak mam skupinu klientu o kterych si myslím že jsou dobrý solidní pracuje se na nich to berou oceňuju ale abych je nějak řadil se mi nechce to raději přenechám tobje maximálně můžu udělat seznam Tatrankou doporučenejch klientů Smile zatim cuf
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
mas pravdu. ja to kdysi psaval do toho shout boardu od blueboardu, co tu byl... a ten jsem zrusil

asi zavedu

Big Boss
Big Boss

Citovat
Tatranka napsal:
ještě dvě drobnosti u dDC++ je špatně napsanej odkaz máš tam 2x http:// , a uvažoval sem nad tim mim top5 a řeknu ti asi tak mam skupinu klientu o kterych si myslím že jsou dobrý solidní pracuje se na nich to berou oceňuju ale abych je nějak řadil se mi nechce to raději přenechám tobje maximálně můžu udělat seznam Tatrankou doporučenejch klientů Smile zatim cuf

ty odkazy jsem mel spatne asi u tri klientu, ted uz to je ok.

sestav si to, jak se ti to bude hodit. uvitam cokoliv Wink

Anonymní

Citovat
sem se cuhnul na ten dDC++ a UKCable++ , ten dDC++ neni spatnej ale ten UKCable++ je jen dalsi klient kopie za ucelem aby zvedla navstvnost danejch hubu na ktere te to automaticky pripoji jen co ho zapnes Smile
no navrhl bych 2 moznosti 1: sem narvy vsechny verze co najds odneze kopie atd ... 2: zamer se na klienty co nejsou jen na jedno pouziti tudis s webem s aktualizacema a kde je videt ze se na nich maka Smile
Tatranka
Anonymní

Citovat
třeba takové zmDC++ je vyloženě lahůdka který stále bježí i když jí vypneš a smažeš Smile
Tatranka
Anonymní

Citovat
ještě by šlo obojí část dát do kvalitních a co najdeš za odnože bych nasoukal do zvláštní sekce Smile
oDC
Jerry
Anonymní

Citovat
Ahoj,
to TOP 5 klientu je dobrej napad!
Akorat ze oDC, ktery je na miste v TOP KLIENTECH PRO UZIVATELE je tam celkem dost zbytecny!
Jeho nejnovejsi Oficialni verze: 5.31 je zalozena na stary verzi DC++, ktera jeste neumela TTH hashovani => NEJNOVEJSI OFICIALNI VERZE oDC NEUMI TTH HASHOVANI!!!
No a jelikoz na vetsine hubu dneska vyzadujou pouzivat klienta kterej to umi, takze zarazeni oDC do TOP 5 je trochu zbytecny!!!
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Díky za info. Popravdě řečeno, tak jsem tohle vůbec neověřoval, protože oDC je/byl na severu dost rošířený klient.
Toto je fakt fatální problém a je to škoda, protože se tváří podle mě opravdu příjemně.

No nic; místo oDC dám Zion++ Green.

btw. jsem rád, když se tu čas od času objeví někdo chytřejší (bystřejší, zkušenější) než jsem já. Nemůžu zachytit všechno Wink

Jerry
Anonymní

Citovat
Kdyz uz jste teda u tech opravach tech klientu -> tak ja si myslim ze DC++ je puvodem SVEDSKEJ klient a NE POLSKEJ!!!
Protoze Jacek Sieka je Sved! Smile
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
No jasný. Já v těch klientech mám vůbec docela gegrafickej bordel. Chtěl bych tam ty vlaječky mít, ale určitelná je tak půlka Sad
Kdybys věděl ještě další, tak sem s nima Wink

Anonymní

Citovat
rmDC++ j nejlepsi a mezi op je nejoblibenejsi
:)
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Taky názor, ale tím, že je to nevyvíjející se klient, tak u mě prostě nemá šanci.
Osobně nejsem zastáncem absolutního odsuzování RMDC, ale je prostě mrtvé. Vím, že s ním pár lidí OPuje, ale z mého pohledu už teď nemá šanci soupeřit se Zionem, zDC, Strongem rc10 a ještě pár dalšími...

Citovat
Měl bych snad ne až tak moc OFF TOPIC dotaz:
různí klienti umí různé věci, mě by ale zajímalo, kteří klienti umí to co
StrongDC++ ve vlastnostech síťového připojení: totiž mít různé IP adresy
pro různé HUBy. Pro mě je to aktuální díky tomu, že v rámci czfree.net
jsou HUBy dostupné přes lokální IP adresy 10.x.x.x a já se na ně loguju
svou 10.x.x.x adresou, ale samozřejmě nechci být ochuzen o přístup
na HUBy na internetu, kde se pro změnu potřebuju logovat svou veřejnou
IP adresou... Jaxem psal, se Strongem to není žádný problém, ale někde
není vítán (nechápu proč, cheatovat s ním snad nejde) a bohužel i přes
emulaci DC++ i detekován (=> BAN) Mad

Nebo je Strong jediný? (On cz freenet je svým způsobem také celosvětově
ojedinělý fenomén).
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Protože jsem PilsFree member, tak vím o čem mluvíš.

Myslím, že jsem to používal DCDM, ale to už to nemá. Každopádně to umí třeba zDC++, PeerWeb DC++, LDC++, RMDC++...

Jinak tahle volba se v klientech moc neobjevuje. Bohužel většinou maj větší oblibu klienti, kteří umí třeba více smajlíků Mad

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.