Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď stahování ve Strong DC
stahování ve Strong DC
Bery
Anonymní

Citovat
zdar a sílu, mám problém s programem StrongDC. Pokud mám ve frontě na stahování soubor, vyhledám si alternativy. Najde jich několik ať už s volným nebo "nevolným" Smile slotem. Kliknu na porovnání fronty (chápu ten smysl tak, že mi uživatele přidá do fronty ke stahování daného souboru). Problém je s tím, že StrongDC (verze tuším rf9 nebo tak nějak, nejsem doma, takže se nemohu podívat na přesné označení) začne stahovat od těch uživatelů až poté, co ho vypnu a znovu zapnu. Automatické porovnávání fronty mám nastaveno na 5 minut. Mám ale dojem, že to ten ksindl stejně nedělá Smile Může to být verzí programu? Firewall mám vypnutý a jsem nastavený na activ. Jinak mi vše běhá bez problémů. Díky za případné odpovědi Smile
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
čau,

porovnání fronty podle mě znamená, že se strong koukne, jestli ten nalezený zdroj nesdílí ještě další soubory, co máš v share.

Podobný problém se tu probíral tenhle týden. je tam zřejmě bug. pro jistotu bych ty zdroje přidával manuálně Wink
tady se o tom píše http://www.dcplusplus.unas.cz/phorum/viewtopic.php?t=126

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.