Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď rycvhlovka - cz
rycvhlovka - cz
Tatranka
Anonymní

Citovat
zejtra .. eh vlasne dneska odjiždim na tyden tak už nestíhám proto ti píšu sem stahni si ode mě z webu originální češtinu pro LDC++ Smile) čuf
Tatranka
Anonymní

Citovat
ehh jo a ikonku sem taky nejak zapomel takze casem az se vratim Smile)) heh tahle je zatim dobra .. a dik cus
rej
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Cau, jsem na tom tak bidne s casem, ze jsem se k tobe ani nestih kouknout, jestli tam tu cestinu nemas, ac jsem to mel v planu Very Happy
Nebudu ji asi stahovat, ale dam link primo k tobe. To se mi zda vyhodnejsi Wink

Jinak LDC se mi jevi jako Strong s jinym nazvem. Je to bezva klient, ale proc je skoro uplne stejnej?

Dik za post Smile

Tatranka
Anonymní

Citovat
(CSSR)Seek-- napsal:
Cau, jsem na tom tak bidne s casem, ze jsem se k tobe ani nestih kouknout, jestli tam tu cestinu nemas, ac jsem to mel v planu Very Happy
Nebudu ji asi stahovat, ale dam link primo k tobe. To se mi zda vyhodnejsi Wink

Jinak LDC se mi jevi jako Strong s jinym nazvem. Je to bezva klient, ale proc je skoro uplne stejnej?

Dik za post Smile

ok jak ces Smile)) kazdopadne co fim tak je uplne stejnej akorad ze vyvoj u LDC++ se zastafil a nepokracuje se vyhoda oproti strongu je asi jedina ze v zahranici tolik nevadi jako strong celkem podle me dobrej klient ekvivalent stronga (upozornuju ze nejsem odbornik) Smile jo jeste dej lik ke me na cestinu do zDC++ mam taky a to na posledni verzi Smile 668z3 ty na slunecnici sou celkem stare i kdyz az se vratim bych je tam moh taky zaradit zatim cus mizim na dovolenou na tyden .. jo taky uz mame ten preklad do ynhubu Smile
ALLL no fujjjj
Tatranka
Anonymní

Citovat
co to http://xpojnt.iglu.cz/download/ostatni/odc-5.31-cz.zip Shock odkaz klidne na stranku nebo si o stahni ale nedelej ze me download web plis Very Happy dik Smile
smarja
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
...sem se asi sek, no.

na zdc a ldc je to ok Wink

...opravíno!

Anonymní

Citovat
konečně sem udělal tu ikonku tak si ji odtud stahni Smile http://xpojnt.iglu.cz/xpojnticon.gif
rycvhlovka - cz
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.