Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď no konečně
no konečně
Pavel Tomis
člen
člen

Citovat
Zdravím.Konečně se mi to rozjelo.Sosám a sosám.ještě potřebuji vědět toto: jak budu aktině připojen změní se stahovací rychlost, nebo zůstává stejna jako u passivniho připojení. Mám bezdrátové pevné připojení 128 Kb
Kolik slotů mám nastavit? Používám Štronga DC++ Můžete mi to prosím nějak vysvětlit? Moc děkuji.

Zdravím Pavel
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Pavel TomisOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sloty a rychlost
Administrator
Site Admin
Site Admin

Citovat
Tahle rada už je sranda. Nejhorší je odpovídat na otázky typu "Mně to vůbec nejde; co mám dělat" Very Happy

Takže ať seš pasiv nebo activ, tak pořád můžeš stahovat jen rychlostí danou od poskytovatele. Výhoda active připojení je v tom, že najdeš víc zdrojů a tím pádem je větší šance najít někoho s opravdu rychlým připojením.

Co se slotů týče, tak StrongDC++ má jednu výbornou funkci a to je "Poměr slotů". Nastav si tam 1 a on se ti automaticky otevře jeden slot navíc, když se připojíš na další hub. Většina hubů totiž vyžaduje, aby měl člověk otevřen alespoň takový počet slotů na kolika je připojen hubech.
Já tedy mám nastaveno asi v základu 2 odesílací sloty a pak poměr 1. Partyman
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AdministratorOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
no konečně
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.