Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Co s tím?
Co s tím?
trasprd
elév
elév

Citovat
Už mě to začíná štvát - nechám si vyhledávat uživatele s volnejma slotama, pak si vyberu, dole se mi objeví že se k tomu uživateli připojuju a tak to taky zůstane. Nanejvýš se po pár minutách objeví že čas pro připojení vypršel! Co s tím?? Já se třeba k někomu strašně dlouho připojuju, ale po celou tu dobu se objevuje ve vyhledávání jako uživatel s volnejma slotama????
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele trasprdOdeslat soukromou zprávu
Re: Co s tím?
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
trasprd napsal:
Už mě to začíná štvát - nechám si vyhledávat uživatele s volnejma slotama, pak si vyberu, dole se mi objeví že se k tomu uživateli připojuju a tak to taky zůstane. Nanejvýš se po pár minutách objeví že čas pro připojení vypršel! Co s tím?? Já se třeba k někomu strašně dlouho připojuju, ale po celou tu dobu se objevuje ve vyhledávání jako uživatel s volnejma slotama????

máš to rozbité Smile)) lol co říct použij metodu pokus omyl a jet postupně a zkoušej kdo de a kdo ne Cool když nepujdou všichni je někde velkej problém když jen někdo tak malej problem Cool
předpokladam že fíš že si aktiv nebo pasiv a tim padem fiš ke komu se připojovat a tzaky si si vědoim co máš za download a upload linku a tim padem výš jak jí můžeš zatížit Smile to totiž hraje docela velkou roli Smile

re:trasprd
Anonymní

Citovat
U někoho mi to právě jde, totiž tak u každýho druhýho. Když si ale nechám vyhledávat jen s volnými sloty, tak mi to ukáže jen active uživatele, ne? Ale nevím, co je to ta download a upload linka???
x
Anonymní

Citovat
to vypadá na nějakou chybu ve vašem konkrétním spojení. dvě pomalý linky to maj třeba těžký. Já se taky ke spoustě lidí nepřipojím. Já bych to neřešil. V nastavení se to ničim vylepšit ai nedá.
re:trasprd
Anonymní

Citovat
x napsal:
to vypadá na nějakou chybu ve vašem konkrétním spojení. dvě pomalý linky to maj třeba těžký. Já se taky ke spoustě lidí nepřipojím. Já bych to neřešil. V nastavení se to ničim vylepšit ai nedá.

No já zas nějak úplně pomalou linku nemám, stahování v DC mi běží kolikrát až na 6kb/s, což podle mě není zas tak málo. Jen mě štve, že nikdo nemá podobnej problémSad
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
jenze vono spis de vo ten upload nez download a ten bejva opravdu hodne nizs Smile treba ja mam chello clasik od UPC a mam 2048/256 pritemz prvni cislo je download a druhe upload ve skutecnosti to vypada tak ze stahuju cca 230 kB/s a ode me to de tak max 45 kB/s

Vorech
Anonymní

Citovat
Ahoj sím radu:něco jsem sosal a dával jsem nové věci do sdílení mno a ono se mi to kouslo a pak když jsem to zas spustil věci co jsem sosal už tam ( ve frontě) nejsou i když je mám pořád v tempu
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
http://www.dcplusplus.unas.cz/phorum/viewtopic.php?t=190&highlight=fronta

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.