Registrace Hledat FAQ SudokuSudoku Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď fronta souboru
fronta souboru
vocko
Anonymní

Citovat
cau..potrebuju poradit s frontou souboru....z niceho nic mi zmizely nedotazeny soubory z fronty souboru.to okno je prazdny a ani tam neni strom.adresar.takze nemuzu dotahnout nedotazeny soubory.A v dolnim oknu jsou pouze uzivatele ktery tahaj ode me a to je vsechno...pred tim mi spadnul pc,tak jestli to neni tim...
diky..
re
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
koukni se jestli mas v adresari DC++ soubor queue.xml.bak. Jestli ano, tak smaz priponu bak a melo by se ti to vratit zpet

Buba
Anonymní

Citovat
Můžete mě někdo poradit? Problém mám stejný-zmizela mě fronta s nedotaženými soubory,v adresáři DC++ jsem našel soub.queue.xml,ovšem nemá příponu "bak",kterou bych mohl smazat.Nejde frontu např.nějak nedopatřením smazat? (k PC má přístup celá rodina).Díky...
Re: nedotažené soubory
Tatranka
Big Boss
Big Boss

Citovat
Buba napsal:
Můžete mě někdo poradit? Problém mám stejný-zmizela mě fronta s nedotaženými soubory,v adresáři DC++ jsem našel soub.queue.xml,ovšem nemá příponu "bak",kterou bych mohl smazat.Nejde frontu např.nějak nedopatřením smazat? (k PC má přístup celá rodina).Díky...

de o to jak ti zmizela mohou být dva způsoby 1. byla samzána tudíš uplně definitivně poznáš to tak že ve vokně když přidáš něco nového tak se ti to tam ukáže (pokud byla uplně smazána tak ti může max pomoct nějakej remover smazaných dat z disku to ti bohužel ale neporadim)
2. možnost je že jde o chybu která učiní to že fronta neni dostupná prostě najednou v tom okně souborů zmizí všechny složky (u tohodle vjetšinou ale stačí buďto restartovat okno s frontou souboru nebo celeho klienta)
napiš co máš za klienta a jakou verzi

DjjD
Anonymní

Citovat
mam naprosto stejny problem, vypadl proud a po znovu zapnuti PC a StrongDC++ (rc8) se mi nezobrazuje fronta souboru,okno kde byly roztahane soubory je prazdne a neni tam nic.
V adresari Settings jsem sice nasel soubor Queue.xml i Queue.xml.bak, ale oba maji stejnou velikost a kdyz se do nich podivam jsem prazdne, nic v nich neni Surprised( Pritom v adresari Temp mam spoustu roztahanych souboru.
Je mozne nejak frontu souboru obnovit a pokracovat ve stahovani .. ?!
(CSSR)Seek--
Big Boss
Big Boss

Citovat
Tahle verze Stronga je špatná a tohle dělala dost často. Krom toho už je strong RC 10. Doporučuji urychleně upgradovat klienta.

Celá fronta obnovit jde jen když je k dispozici soubor queue.xml.bak, kde je fronta uložena ještě v rozumné době před pádem programu. Jestli takový soubor není k dispozici, tak se to dá stahovat jednotlivě a to tak, že necháš hledat úplně stejný soubor do úplně stejného umístění. Musí být stejná i dočasná složka!! Každopádně je toto možné pouze v případě, že jsou ještě na disku dočasné soubory.
Toto nové stahování by se mělo napojit do dočasného *.dctmp souboru a pokračovat tam, kde to skončilo před pádem programu.

Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.